Sleva! EVA AIR ✈ Thajsko - přímé akční lety do Bangkoku z Vídně s 5* aerolinkou ↔ 14.990 Kč

Sleva! EVA AIR ✈ Thajsko - přímé akční lety do Bangkoku z Vídně ↔ 14.990 Kč
Rezervace letenky

Tajvanská pětihvězdičková aerolinka EVA AIR vlastněná soukromou leteckou společností je známá oblíbenými lety do Thajska bez otravného přestupování. Vývoj cen letenek má sestupnou tendenci a český cestovatel má tak před sebou nabídkou, která se často neopakuje. Výzva spočívá v akční letence do Bangkoku z Vídně jenom za 14.990 Kč.

Kdy letět do Bangkoku bez přestupování za 15 tisíc?

Máme na výběr hned dvě verze přímých letů společnosti EVA AIR. Do Bangkoku přímé z Vídně buď za 14.990 Kč s podmínkou rezervace dvou míst, tedy v páru a to na termíny od 18. dubna s návraty do 31. května 2023. A nebo za 15.390 Kč, kde už není podmínkou rezervace minimálně dvou letenek.

Do Thajska přímým spojem z Vídně

Víte, co znamená 5 hvězdiček? Je to nejvyšší hodnocení, které v žebříčku Skytrax může aerolinka dostat. O prvotřídní služby tedy nebude nouze ani v základní ekonomické třídě. Přímý let za deset a půl hodiny je jen třešničkou na dortu. Zdarma přepravíme 4 zavadla. Na palubě si užijeme bohatý jídelní servis doplněný o interaktivní zábavu. Tento let do Thajska si opravdu užijete.

Náš tip

Ještě v lednu tyto přímé zpáteční akční letenky do Bangkoku z Vídně stály o dva tisíce více, kdo chce vyrazit komfortně i v mimosezónní době, má ideální příležitost.

*** update - v systému se nyní objevily EVA AIR přímé akční letenky do Bangkoku z Vídně i na příští hlavní turistickou sezónu! ***

Akční letenky do Bangkoku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.