Sleva! Etihad Airways ✈ Seychely - akční letenky Mahe Island z Vídně ↔ 12.790 Kč

Sleva! Etihad Airways ✈ Seychely - akční letenky Mahe Island z Vídně ↔ 12.790 Kč
Rezervace letenky

Korálové útesy a úžasná místa k potápění i slunění, největší želva na světě, přírodní rezervace. To je jen stručný výtažek předností afrického souostroví Seychely. Poslední měsíc ale letenky na Seychely pod patnáct tisíc nešlo koupit. To se mění se zlevněným tarifem dopravce z Emirátů. Zpáteční letenky na Mahe Island z Vídně teď stojí 12.790 Kč!

Kdy letět na Seychely pod třináct tisíc Korun?

Etihad Airways od víkendu nabízí rezervaci obousměrné akční letenky na Seychely - Mahe Island z Vídně na celé jaro a začátek léta 2023 (až do začátku letních prázdnin) viz kalendář a termíny od 27. března s návraty do 29. června 2023.

Jak se cestuje na Seychely s 4* Etihad Airways?

I když se tyto letenky na Mahe Island z Vídně od Etihad Airways teď zařadily mezi úplně nejlevnější tarify, nejsou nijak obšírně složité. Z vídeňského letiště Schwechat (VIE) v Rakousku poletíme pouze s jedním přestupem, který absolvujeme na letišti (AUH) - Abu Dhabí - Spojené arabské Emiráty. Po 4 až 6 hodinách pokračujeme na letiště (SEZ) Seychelles Intl Arpt - Seychely. Na cestě zpátky se podmínky nijak nemění.

U Etihad Airways přepravíme zdarma až 3 zavazadla!

Dalším velkým plusem u Etihad Airways je přeprava zavazadel. Na tomhle aerolinka skutečně nešetří a zákazníky už dále neždíme. Zdarma totiž u této akční letenky máme zdarma dopravu dvou kabinových zavazadel a k tomu i třetí odbavené do 20 kg, co víc si přát.

Náš tip

Jak míst jistotu, že jsem si nemohl koupit levnější letenku? Ke každému tipu pravidelně přidáváme i další přehled alternativ na Seychely, které jsou v platnosti. Jenom zmínímě, že kromě Etihad Airways létá nyní v akci do Mahe Island z Vídně také Ethiopian Airlines a to za 14.990 Kč.

Akční letenky na Seychely

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.