Sleva! Etihad Airways ✈ Maledivy - akční letenky Male z Mnichova ↔ 12.990 Kč

Sleva! Etihad Airways ✈ Maledivy - akční letenky Male z Mnichova ↔ 12.990 Kč
Rezervace letenky

V těchto dnech zaznamenáváme slušné slevy na exotických linkách do tropů. Příkladem budiž Etihad Airways a její akční letenky na Maledivy. Ještě před měsícem jsme kupovaly nejlevnější lety do Male za 14.290 Kč. Momentálně ušetříme dobrých třináct stovek. Stačí využít aktuální zpáteční levné letenky Mnichov - Male a zpět za 12.990 Kč.

Kdy letět na Maledivy?

Tyto letenky na Maledivy z Mnichova od Etihad Airways koupíme v omezeném výprodeji pouze na měsíc květen.

Dopravce: Etihad Airways

Cestovní období: 2. květen 2023 až 5. červen 2023

Přestup: (AUH) Dhabi airport - Arabské Emiráty

Přílet: (MLE) Male airport - Maledivy

Doprava zavazadel: 2 zdarma (1 kabinové + 1 odbavené)

Jak se z letiště dostat do města?

Speed boat - Nejrychlejší způsob, jak se dostat do centra města Male, je rychlodlouhým člunem. Tyto čluny jsou k dispozici na letištním přístavišti a cesta trvá zhruba 20 minut. Cena se pohybuje okolo 2 až 3 USD.

Lodě s pevným plánem - Další možností jsou lodě s pevným plánem, které jezdí mezi letištěm a Male. Tyto lodě nabízejí pomalejší, ale relaxační cestu a ceny se pohybují okolo 1 až 2 USD.

Soukromý přepravce - Pokud hledáte větší soukromí a luxus, můžete si objednat soukromého přepravce, který vás převeze z letiště do vašeho ubytování. Tyto služby si můžete rezervovat předem a ceny se liší v závislosti na vzdálenosti.

Taxi - Další možností je taxík, který najdete před terminálem letiště. Tyto služby jsou k dispozici 24 hodin denně a ceny se pohybují okolo 3 až 4 USD.

Co dělat v Male?

Historické památky - Male je plné historických památek, které stojí za návštěvu. Navštivte Hukuru Miskiy, nejstarší mešitu na Male, nebo Mulee-Aage, bývalý palác sultána.

Pláže a vodní aktivity - Male je obklopené krásnými plážemi s tyrkysovou vodou. Užijte si plavání, potápění, šnorchlování nebo jiné vodní aktivity.

Návštěva místních trhů - Navštivte místní trhy a ochutnejte místní speciality, jako jsou ryby, kokosové výrobky a kořeněné jídlo.

Jízda na vodním skútru - Vyzkoušejte si jízdu na vodním skútru, který vás přenese přes okolní ostrovy a ukáže vám krásy této oblasti z jiného úhlu.

Muzea - Prohlédněte si místní muzea, která ukazují historii a kulturu této maledivské destinace. Mezi nejlepší patří Národní muzeum a Maldives Islamic Centre.

Jídlo a nápoje - Vyzkoušejte si místní kuchyni a vychutnejte si skvělé mořské plody, curry a jiná kořeněná jídla. Ochutnejte místní nápoje, jako je káva, kokosové mléko a další exotické nápoje.

Male' Fish Market - Navštivte trh s rybami, kde se setkáte s rybáři a koupíte si čerstvé ryby, krevety, humry a jiné místní lahůdky.

Výlety - Male nabízí mnoho možností pro výlety na okolní ostrovy, kde si můžete užít klid a klidné pláže.

Relaxace - Užijte si odpočinek na pláži nebo v hotelových spa a wellness centrech.

Noční život - Male má také živý noční život, který nabízí mnoho barů, klubů a restaurací, kde si můžete užít večer.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.