Sleva! Ethiopian Airlines - Seychely - levné letenky Mahe Island z Vídně (tam a zpět) 12.790,- Kč

Sleva! Ethiopian Airlines - Seychely - levné letenky Mahe Island z Vídně (tam a zpět) 12.790,- Kč
Rezervace letenky

Synonymum pro ráj na zemi? Seychely! Rádi bychom připoměli tarif čtyřhvězdičkové letecké společnosti Ethiopian Airlines z loňského léta, jenž je nyní znovu v prodeji. Ušetříme navíc více než tři tisíce korun. Jako alternativa k letům na Sechely od Etihad Airways tu je od Ethiopian nabídka na Mahe Island z Vídně za 12.790,- Kč.

Ethiopian Airlines mají letenky na Seychely dražší o 400,- Kč, za to termíny skoro až do konce roku. Rezervovat lety do Mahe Island je možné na datum od 28. února až do 29. listopadu 2022. Volná místa jdou rychkle na dračku, tak si pospěšte.

Linka na Sechely z Vídně (VIE) od Ethiopian Airlines je výhodná i z hlediska jednoho krátkého přestupu na letišti Addis Abeba v Etiopii (2h 30 min). Konečná je na letišti Mahe Island (SEZ) Seychelles airport.

Zavazadla zdarma v ceně levné letenky: Sebou si můžeme vzít u Ethiopian Airlines 4 zavazadla. 2 kusy příruční a 2 taky do podpalubí.

Autor tarifu: Ethiopian Airlines

Kromě dvou zmíněných aerolinek nás na Mahe Island v rozumných mezích může dopravit Vídně i Turkish Airlines. Tyto letenky ovšem stojí 15.590,- Kč. Aktuální přehled najdete na stránce Seychely.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5340 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.