Sleva! Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně a Prahy (tam i zpět) 12.790,- Kč

Sleva! Emirates Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně a Prahy (tam i zpět) 12.790,- Kč
Rezervace letenky

Týden zpět jsme vám dali vědět o akčním spoji do Thajska s odletem z ČR od oblíbené letecké společnosti Emirates Airlines. Co se změnilo? Hodně. Přibyla verze s odletem z Vídně a samotná letenka Praha - Bangkok a zpět od Emirates zlevnila po týdnu o tisícovku. Kdo nyní nezaváhá, může s ní letět už za 12.790,- Kč.

Rozdíl mezi letenkami do Bangkoku s odletem z Vídně a Prahy je teď pouhé dvě stovky. Větší pozornost teď určitě každý, koho zajímá tarif letecké společnosti Emirates Airlines věnuje letenkám do Thajska s odletem z Česka.

Solidní je u Emirates Airlines také nabídka volné kapacity míst. Zpáteční letenky Bangkok z Prahy za třináct tisíc provázejí termíny s odlety od 28. listopadu 2021 do 29. června 2022.

Vymoženosti na palubě navíc: Wi-Fi během celého letu zdarma. Vstup na EXPO zdarma.  Nákupem této letenky obdržíte volný vstup na výstavu EXPO 2020 v Dubaji.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.