Sleva! Easyjet ✈ Nizozemsko - akční letenky do Amsterdamu z Prahy ↔ od 1.216 Kč

Sleva! Easyjet ✈ Nizozemsko - akční letenky do Amsterdamu z Prahy ↔ od 1.216 Kč
Rezervace letenky

Náš pravidelný monitoring levných letů dnes zaznamenal docela výraznou slevu na letech z Prahy do Amsterdamu. Obvykle se cena pohybuje od patnácti stovek, nyní na některých kombinacích ušetříme až pětistovku a to už je částka, kterou na zemi nenajdeme. Ceny do Amstru na linkách z naší hlavní metropole začínají na 1.216 Kč.

Kdy letět do Amsterdamu?

Letenky Praha - Amsterdam a zpět vybírejte přes kalendář z cestovního období 31. červenec 2022 až 8. květen 2023. Nejlevnější letenky koupíme na poměrně široké rozmezí mezi zářím 2022 až březnem 2023, tak toho využijte.

Jak se letí do Amsterdamu?

Tento spoj vypravuje z letiště v Praze (PRG) letecká společnost EasyJet. Přímý linka konči na letišti  (AMS) Schiphol airport - Nizozemsko. Délka letu je hodina a čtyřicet minut. Stejná trasa nás čeká i zpátky z Amstru do Prahy.

Tip redakce: Minule jsme psali také o letenkách do Amstru od aerolinek KLM,o všem je tu i LOT Airlines. Přehled tarifů najdete níže.

Akční letenky do Amsterdamu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.