Sleva! China Airlines ✈ Filipíny - levné letenky na Cebu z Vídně ↔ 15.990 Kč

Sleva! China Airlines ✈ Filipíny - levné letenky na Cebu z Vídně ↔ 15.990 Kč
Rezervace letenky

Uplynuly dva měsíce a letecká společnost China Airlines ohlašuje velkou slevu akčních letenek na filipínský ostrov Cebu. Oproti říjnu ušetříme až dva a půl tisíce Korun a to je hodně peněz. Výhodné lety na palubě 4* aerolinky vedou z Vídně. Za kolik? Momentálně nám na rezervaci obousměrné letenky na Cebu stačí 15.990 Kč.

Kdy letět na ostrov Cebu za 16 tisíc?

Oproti minule se podmínky letu na Filipíny, co se týká volné kapacity, u China Airlines nijak nemění. Stále jsou dostupné akční letenky na Cebu s odletem z Vídně na termíny mezi 20. únorem 2023 až 29. červnem 2023.

Jak se dopravím na ostrov Cebu?

Na exotický ostrov poletíme s China Airlines - nadprůměrným dopravcem sídlícího na Tajvanu. Dopravce není žádné ořezávátko a pravidelné zaujímá přední pozice v hodnocení leteckých společností. Let na Filipíny vede z Vídně (VIE) přes Taipei, kde máme na přestup čas dvě hodiny. Poté pokračujeme na letiště Cebu (CEB) Cebu airport - Filipíny. Mnozí z vás v tom nemají jasno a proto připomínáme, toto je zpáteční tarif.

Kolik zavazadel sebou na Filipíny?

Potřebujete si sbalit spoustu zavazadel a nechcete zbytečně doplácet. China Airlines má u základní letenky v ekonomické třídě čtyři zdarma. Jedná se o dvě palubní a taky dvě odbavená. U dopravy tašek a kufrů na ostrov Cebu nás tedy nečekají žádné další příplatky a to ocení každý cestovatel.

Jiné alternativy levných letů na Filipíny?

V tuto chvíli jsou nejlevnější letenky na Filipíny spoje do Manily od Saudia Airlines. V závěsu je tu stejně jako Cebu od China Airlines i nabídka akčního letu do Manily za stejnou cenu, tedy 15.990 Kč. Kompletní přehled uvidíte v dolní části článku.

Akční letenky na Filipíny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.