Sleva! České Aerolinie ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 8.990 Kč

Sleva! České Aerolinie ✈ Spojené Arabské Emiráty - akční letenky Dubaj z Prahy ↔ 8.990 Kč
Rezervace letenky

České Aerolinie opět posunují cenovou laťku letů do Spojených Arabských Emirátů zase o něco níže. Tentokrát to je tisícovka za předpokladu, že budete chtít cestovat v páru, což většina tak stejně činí. Díky tomu se naskytne možná rezervace zpáteční akční letenky do Dubaje s odlety z Prahy za 8.990 Kč. Linka je přímá a nemá žádný přestup.

Kdy letět do Dubaje z Prahy za 8.990 Kč?

Letenky do Dubaje z Prahy od ČSA jsou rozděleny do 4 kalendářů, kde najdete i verze, které nejsou podmíněny rezervaci dvou letenek. Cestovní období je březen až červen 2023. Konkrétní dostupnost uvidíte v kalendáři. Za jedno příruční zavazadlo se u letecké společnosti České Aerolinie nic nedoplácí.

Náš tip

Chtěli byste raději letět do Abu Dhabí?  Pak jednoznačně s aerolinkou Wizz Air, která tam vypravuje 4 spoje. V úvahu připadají nízkonákladové lety Abu Dhabí s odlety z Vídně, Budapešti, Katovic a Krakova od 2.946 Kč. Více se dočtete na stránce levné letenky do SAE.

Akční letenky do Dubaje

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.