Sleva! 🇺🇸 Austrian Airlines - USA - letenky New York z Vídně bez přestupu (zpáteční) 9.490,- Kč

Sleva!  🇺🇸 Austrian Airlines - USA - letenky New York z Vídně bez přestupu (zpáteční) 9.490,- Kč
Rezervace letenky

Jestli máme označit aerolinku, která jednoznačně vévodí nabídkám přímých dálkových letů za peníze dostupné pro běžného smrtelníka, pak to bude rakouská aerolinka Austrian Airlines. Pod palcem lety bez přestupu do USA, ale také do Mexika. Ze Spojených států amerických to je Chicago, Los Angeles, Washington a hlavně New York!

Dnes se budeme bavit výhradně o přímých levných letenkách do New Yorku. Tento akční tarif nám totiž oproti minulému týdnu zlevnil o parádních 1.500,- Kč (z 10.990,- Kč na 9.490,- Kč).

Za zmíněných devět a půl jsou tu k dispozici od Austrian Airlines dvoje verze přímých letenek do New Yorku, lišící se v dostupnosti. U jedné se dá cestovat do USA od dubna, u druhé od září. Tyto letenky mají dostupnost až do března 2023. Platí jen při aktuální rezervaci!

Přímá linka z Vídně na letiště New York (JFK) John F Kennedy airport - Spojené státy americké, trvá 8 hodin a 30 minut. Navrat v ceně.

Zazavadla: Zdarma 2 palubní zavazadla

Přehled TOP 10 letenky do USA

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.