Sleva! 🇹🇭 Austrian Airlines - Thajsko - přímé letenky Bangkok z Vídně (tam a zpět) 12.390,- Kč

Sleva! Austrian Airlines - Thajsko - přímé letenky Bangkok z Vídně (tam a zpět) 12.390,- Kč
Rezervace letenky

Hledáte pohodový a co nejrychlejší let do Thajska? Na začátku dubna jsme informovali o přímých letech do Bangkoku z Vídně od Austrian Airlines za 13.790,- Kč. Co se změnilo? Hodně! Obousměrná letenka nám klesla z původní ceny na 12.390,- Kč a to je sleva 1.400,- Kč. Levnější letecký spoj bez přestupu seženete jen velmi těžko.

Dostupnost: Cestovat bez přestupu do Thajska je možné na palubě Austrian Airlines už příští měsíc. Odlety startují 22. květnem 2022. Kalendář obsahuje lety do Bangkoku i na příští rok. Rezervovat si volný termín nyní jde až do 21. února 2023.

Jak poletíme? Odlétá se s Austrian Airlines z letiště Vídeň Schwechat (VIE) a přilétá se na Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. Doba přímého letu bež přestupu a mezipřistání je pouhých 10 hodin. Stejně poletíme i zpět do Vídně.

Zavazadla na palubě zdarma: 2 ks příruční

TIP: Přehled všech akčních letenek Bangkok

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.