Sleva! Austrian Airlines ✈ Španělsko - akční letenky Barcelona z Vídně ↔ 2.490 Kč

TIP! Austrian Airlines ✈ Španělsko - akční letenky Barcelona z Vídně ↔ 2.490 Kč
Rezervace letenky

Klasický spoj do Katalánska od rakouské národní letecké společnosti Austrian Airlines právě teď zlevnil o dobrých osm stovek. V záplavě velké konkurence na linkách do španělské Barcelony to dopravce nemá lehké, ovšem kdo nerad využívá lowcosty, nechť mrkne na letenky do Barcy z Vídně za jednotnou cenu 2.490 Kč.

Kdy do Barcelony s Austrian Airlines?

U klasických letenek máme výhodu. Narozdíl o nízkonákladových letenek platí pro vybrané dny stejná akční cena. Ono se totiž častokrát stane, že daný termín u lowcostu může nakonec stát daleko více, než taková letenka do Barcelony za ustálenou cenu. Austrian Airlines láká na cesty na závěr letošního roku. Jedná se o poslední dva měsíce v roce.

Jak se cestuje do Barcy s klasickou aerolinkou?

Jelikož se letí z Vídně (VIE), ani u klasického spoje do Španělska nás u linky Austrian Airlines nečeká přestup. Doba přímého letu do Barcelony trvá dvě hodiny a dvacet minut. Přílétá se na letiště (BCN) Barcelona El Prat airport.

Přeprava zavazadel u Austrian Airlines

Do Barcelony si sbalíme dvě příruční zavazadla a ani přitom nebudeme doplácet, toť jsou podmínky rakouské letecké společnosti. Zavazadla musí být do rozměrů 55x40x23 cm a 40x30x10 cm.

Náš tip

Pří troše snahy se dají pořídit i levnější letenky do Barcelony. Je tu hromada nízkorozpočtových letů i s odletem z Prahy. Na přehled se můžete podívat níže.

Akční letenky do Barcelony

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.