Sleva! American Airlines ✈ USA - Florida - akční letenky do Miami z Berlína a Mnichova ↔ 9.790 Kč

Sleva! American Airlines ✈ USA - Florida - akční letenky do Miami z Berlína a Mnichova ↔ 9.790 Kč
Rezervace letenky

Sluncem umořené ulice Miami pulsují životem stejně jako rytmus salsy, který se line z otevřených dveří klubů na Ocean Drive. Přímo na východ od centra města lze nalézt klid v mangrovových lesích Biscayne Bay, zatímco na severu láká výlet do parku Everglades, kde čeká setkání s aligátory. Máme pro vás tip na nejlevnější letenku do Miami.

Nejlevnější letenky do Miami od 9.790 Kč

Ze 7 dostupných akčních letů na Floridu (Miami) jsou nyní nejlevnější lety od letecké společnosti American Airlines při startech z německých měst Berlín a Mnichov. U obou letů do Miami se vlezeme pod 10 tisíc za zpáteční letenky.

Dopravce: American Airlines

Cestovní období: listopad 2023 až březen 2024

Odlet: Mnichov (MUC), nebo Berlín (BER) - Německo

Přestup: Londýn (LHR) Heathrow Velká Británie (cca 2h)

Přílet: Miami (MIA) Miami Intl Spojené státy americké (USA)

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Jak se dostat z letiště Miami (MIA) do centra?

Pro přesun z letiště Miami (MIA) do centra města Miami máte několik možností dopravy. Zde je seznam dopravních možností seřazených podle ceny:

1. Veřejná doprava - Městský autobus: Nejlevnější způsob dopravy je využití městských autobusů. Linky 7 a 37 jezdí z letiště do centra města. Jízdné je kolem 2-3 dolarů a cesta trvá přibližně 30-40 minut.

2. Metromover: Další levnou možností je využití metromoveru, což je bezplatný městský vlak. Metromover poskytuje spojení s různými částmi centra Miami a je snadno přístupný z letiště.

3. Shuttle bus: Letiště Miami nabízí také shuttle busy, které vás mohou převézt z letiště do různých částí města. Ceny se mohou lišit v závislosti na provozovateli, ale obvykle se pohybují kolem 10-20 dolarů.

4. Taxi: Taxislužby jsou k dispozici přímo u terminálů letiště. Cena za taxík se pohybuje mezi 20-30 dolary a do centra města byste měli dorazit za přibližně 20-30 minut v závislosti na provozu.

5. Pronájem auta: Pokud preferujete vlastní dopravu, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny pronájmu aut se liší v závislosti na typu vozidla a délce pronájmu.

Co dělat v Miami a okolí?

Miami je slavné město na jihovýchodě Floridy a nabízí širokou škálu atrakcí a zajímavostí. Zde je seznam 15 míst a aktivit, které můžete v Miami a jeho okolí navštívit:

1. Pláže Miami Beach: Užijte si slunce, písek a azurově modré moře na slavných plážích Miami Beach.

2. Art Deco Historic District: Obdivujte jedinečnou architekturu Art Deco v historické čtvrti Miami Beach.

3. Vizcaya Museum and Gardens: Prozkoumejte elegantní venkovský palác Vizcaya a jeho rozsáhlé zahrady plné soch a fontán.

4. Miami Design District: Objevujte módní butiky, galerie a restaurace v moderní čtvrti Miami Design District.

5. Little Havana: Prožijte atmosféru kubánské kultury v čtvrti Little Havana, kde si můžete vychutnat kubánskou kávu a doutník.

6. Miami Seaquarium: Navštivte akvárium Miami Seaquarium a sledujte fascinující představení delfínů, tuleně a dalších mořských živočichů.

7. Wynwood Walls: Procházejte se po čtvrťovém uměleckém komplexu Wynwood Walls plném nádherných graffiti a street artu.

8. Everglades National Park: Vydejte se na výlet do Everglades National Park a objevte jedinečný ekosystém močálů a divoké přírody.

9. Bayside Marketplace: Nakupujte, jezte a relaxujte v Bayside Marketplace, oblíbeném nákupním a zábavním komplexu u zálivu.

10. Jungle Island: Prozkoumejte tropickou džungli na ostrově Jungle Island a setkejte se s exotickými zvířaty.

11. Pérez Art Museum Miami: Obdivujte moderní a současné umění ve vzrušujícím prostředí Pérez Art Museum Miami.

12. Miami Science Museum: Navštivte interaktivní Miami Science Museum a objevujte fascinující vědecké exponáty.

13. Key Biscayne: Vydejte se na ostrov Key Biscayne, kde si můžete užít krásné pláže, pěší turistiku a nádherné výhledy.

14. Coral Gables: Obdivujte středomořskou architekturu a krásné ulice v čtvrti Coral Gables.

15. Coconut Grove: Procházejte se po malebné čtvrti Coconut Grove, která nabízí příjemné restaurace, obchody a atmosféru.

To jsou jen některé z atrakcí, které můžete v Miami a jeho okolí navštívit. Město je plné energie, kulturního bohatství a nádherné přírody, takže si zde jistě najdete aktivitu dle svého gusta.

Akční letenky do Miami

Náš tip

Další levné letenky do USA

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.