Sleva! Aktuální přehled: Zpáteční levné letenky na Maltu na léto již od 712,- Kč

Sleva! Aktuální přehled: Zpáteční levné letenky na Maltu na léto již od 712,- Kč

Jak na Maltu? Navazujeme na náš předchozí článek ze 17. května o levných letenkách na Maltu. Co se změnilo? Hodně! Letenky na Maltu nám zlevnily o více než 100%. Minimálně některé spoje. Nyní nám k rezervaci letenky stačí už 713,- Kč a do tisícovky jsou dokonce dva lowcost spoje. Výše je přehled tarifů na Maltu.

U letenek na Naltu se toho změnilo hodně. Momentálně je k dizpozici 10 tarifů. V polovině května vycházela nejlevnější letenka na Maltu 1.713,- Kč u odletu z Vídně (Wizz Air). Momentálně létá nejlevněji Ryanair u odletu z polské Vratislavy a kolem tisíce Kč začínají i letenky Malta s odlety z Krakova.

Celkově máme na výběr z tarifů aerolinek Air Malta, Wizz Air, Ryanair a Lufthansa.

Podmínky pro vstup na Maltu

Nejsou vám známy podmínky pro vstup do země? MZV.cz spustilo přehledný portál dovolená 2021, kde jsou informace o vstupu do jednotlivých evropských zemí. Více info k podmínkám najdete na stránce podmínky pro vstup do zemí v roce 2021.

Ubytování k letence:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky do pětistovky
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky do tisícovky
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky do patnáctiset
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
 Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

 

Destinace
Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.