Sleva! Air France - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (a zpět) jen za 8.990,- Kč

Sleva! Air France - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně (a zpět) jen za 8.990,- Kč
Rezervace letenky

Je tady prémiová nabídka od Air France zacílená na Thajsko. 10. března jsme vydali informaci o prodeji akčních letů do Bangkoku z Vídně od zmíněných aerolinek Air France. Co se změnilo? Cena nám klesla o 400,- Kč na 8.990,- Kč. Dostat se u zpátečních letenek Bangkok - Vídeň a zpět na cca 9 tisíc, to je slušná příležitost.

Air France je na tom nyní podstatně lépe jak konkurence. Když se budeme bavít výhradně o odletech z Vídně, pak je nejlevnější. Saudi Arabian Airlines je dražší o tisícovku, Turkish Airlines skoro o tři a půl tisíce.

Dostupnost: Air France nabízí letenky do Thajska (Bangkok z Vídně) na mimosezónní období (28.duben až 23. listopad 2022).

Zavazadla: Dvě příruční jsou zdarma

Dopravce: Air France

Tip: Kdo létá do Bangkoku nejlevněji? Nyní je to letecká společnost Scoot. Na lince z Berlína zaplatíme za zpáteční lety 7.390,- Kč.

Víte, že do Bangkoku nyní vede 10 akčních spojů od 8 leteckých společností? Akce uvidíte na stránce levné letenky Bangkok.

Přehled TOP 10 letenky Thajsko

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.