Sleva! Air France a TAP Air Portugal - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) 10.790,- Kč

Sleva! Air France a TAP Air Portugal - Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) 10.790,- Kč
Rezervace letenky

Jsou tu aktualizované možnosti levných letů do mexického Cancunu a přináší dobré zprávy. Již tak výhodné letenky do Cancunu od Air France v jednom tarifu a od TAP Portugal v tarifu druhém, nám oproti konci července zlevňují o 700,- Kč. Letenky do Mexika jsou v rezervačním systému připraveny za 10.790,- kč s odlety německých letišť.

Levnější u letenky Cancun jsou o 200,- Kč Air France, které létají do Karibiku z Mnichova a nabízejí odlety od příštího roku. Konkrétně od 6. ledna 2021 do 18. března 2021.

Tap Air Portugal mají akční letenky Cancun v ceně 10.990,- kč při odletech z Berlína. I s portugalskou leteckou společností lze cestovat od příštího roku. Kalendář vybízí k rezervaci letu do Cancunu s odlety od 15. ledna 2022 do 25. března 2022.

Rychlé tipy: Aktuální levné letenky do Karibiku jsou zde. Tipy speciálně orientované jen na Mexiko pro vás píšeme na této stránce.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.