Sleva! Air France - Spojené státy americké - přímé sezónní letenky New York z Prahy (a zpět) také na léto 9.790,- Kč

Sleva! Air France - Spojené státy americké - přímé sezónní letenky New York z Prahy (a zpět) také na léto 9.790,- Kč
Rezervace letenky

Je tu jedinečná příležitost koupit si levné letenky do New Yorku, které splňují parametry většiny náročnějších cestovatelů. Doporučujeme Air France na lince Praha - New York a zpět. Jaké jsou hlavní pozitiva tarifu? Sezónní lety, přímá linka bez přestupu, odlet z České republiky a velmi atraktivní cena pouhých 9.790,- Kč.

Prodej těchto přímých akčních letů do New Yorku s odlety z ČR byl zahájen už 9. března. Nyní ušetříme další dvě stovky a nemusíme cestovat jenom v hlavní turistické sezóně, i když to je výsada. Otevřeno je cestovní období od 27. května do 27. října. Termíny na prázdniny jsou ještě k dispozici, ale odletů na červenec už je opravdu málo, tak si pospěšte.

Zmíníme i zavazadla. Sbalte si 2 příruční a žádné další poplatky navíc nehradíte, ty jsou zdarma už v ceně letenky.

Dopravce: Air France

Do Big Apple v tuto chvíli vede 11 akčních spojů od 6 různých aerolinek. Kompletní nabídku uvidíte na stránce levné letenky New York.

Tip: TOP 10 nejlevnější letenky do USA

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.