Sleva! 🇨🇺 Air France - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Berlína a Mnichova (zpáteční) 10.590,- Kč

Sleva! Air France - Karibik - Kuba - levné letenky Havana z Berlína a Mnichova (zpáteční) 10.590,- Kč
Rezervace letenky

Docela slušně mohou slavit zájemci o levné lety do Karibiku a konkrétně Kuby. V polovině března jsme hodili echo, že u Air France probíhá prodej akčních letenek do Havany s odlety z německých letišt Mnichov a Berlín. Nyní s potěšením můžeme oznámit, že na těchto zpátečních letenkách na Kubu teď ušetříme dalších tisíc korun.

15. března se prodávala letenka Berlín - Havana a zpět za 11.690,- Kč, nyní je to 10.590,- Kč při odletu z Berlína a 10.790,- Kč když poletíme na Kubu Mnichova.

Air France teď v nabídce levných letenek na Kubu nemají konkurenci. Na záda ji kouká i Air Europa a její akční letenky do Havany s odletem z Mnichova za 11.990,- Kč.

Dostupnost: U odlišných odletů do Karibiku z německých letišť od Air France se liší i dostupnost. Havanu z Berlína za 10.590,- Kč pořídíme na dobu od 19. dubna do 25. října 2022. Havanu z Mnichova za 10.790,- Kč můžeme objednávat na termíny od 10. května do 25. října. Letní prázdninová kapacita je dostupná jen sporadicky, ale dá se cestovat na Kubu například na konci srpna.

Zavazadla: 2 příruční zdarma v ceně letenky.

Dopravce: Air France

TIP: Přehled levných letenek na Kubu

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.