Sleva! Air China ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Vídně na hlavní sezónu ↔ 13.490 Kč

Sleva! China Airlines ✈ Thajsko - akční letenky na ostrov Phuket z Vídně ↔ 13.490 Kč
Rezervace letenky

Ponořte se do tyrkysových vod Andamanského moře, kde vás čekají nádherné korálové útesy, nebo ochutnejte autentické thajské curry v malých, místních stáncích. Z jednoho konce na druhý, ostrov Phuket je rájem pro milovníky slunce, potápění a exotické kuchyně. Momentálně se vyplatí zlevněné letenky na Phuket z Vídně od Air China.

Zpáteční letenky na Phuket z Vídně za 13.490 Kč

Letecká společnost Air China se nám tímto tarifem pochlubila už v polovině července, tehdy ale tyto peníze stály jen lety na Phuket při odletech z Budapešti, jelikož linka z Vídně stála o tisícovku více. Aktuálně tu je na druhou variantu sleva a letenky na Phuket při odletu z hlavní rakouské metropole koupíme za zmíněných 13.490 Kč a to na hlavní turistickou sezónu.

Dopravce: Air China

Cestovní období: 21. listopad 2023 až 29. březen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Peking (PEK) Beijing Capital Arpt Čína

Přílet: Phuket (HKT) Phuket Intl Airport Thajsko

Zavazadla: celkem 2 zdarma (1 příruční + 1 odbavené)

Jak se po příletu dostat z letiště?

Z letiště Phuket (HKT) do centra města Phuket existují několik možností dopravy. Zde jsou hlavní možnosti:

1. **Taxi**: Taxi je dostupné přímo na letišti. Cena za cestu do centra města Phuket se může lišit, ale obvykle se pohybuje kolem 600 - 800 thajských bahtů (THB) a do centra města to trvá přibližně 30 - 45 minut, v závislosti na provozu. Ceny se mohou lišit podle typu vozidla a doby dne.

2. **Minibusy**: Minibusové služby jsou také k dispozici na letišti Phuket a nabízejí sdílenou dopravu do centra města. Cena za jízdenku bývá nižší než u taxíků, obvykle se pohybuje kolem 200 - 300 THB na osobu. Minibusy odjíždějí, jakmile se naplní, takže doba cesty může být trochu delší.

3. **Autopůjčovny**: Pokud se cítíte pohodlně s řízením na thajských silnicích, můžete si také pronajmout auto na letišti. Cena autopůjčovny závisí na typu vozidla a délce pronájmu.

4. **Autobusová doprava**: Autobusová doprava je nejlevnější možností, ale také nejméně pohodlnou. Autobusová zastávka se nachází před letištním terminálem a jízdné je obvykle kolem 100 - 150 THB na osobu. Autobusy nejsou tak často a pohodlně provozovány jako taxi či minibusy.

Výběr závisí na vašich preferencích ohledně pohodlí a cenové dostupnosti. Taxi a minibusy jsou často preferovanými možnostmi pro pohodlnou a rychlou cestu do centra města Phuket.

Co dělat na ostrově Phuket a v okolí?

Ostrov Phuket je jedním z nejoblíbenějších turistických cílů v Thajsku a nabízí nespočet možností zábavy a dobrodružství. Zde je seznam 15 atrakcí a aktivit, které můžete na ostrově Phuket a v jeho okolí podniknout:

1. **Pláže**: Užijte si slunce a moře na krásných plážích, jako jsou Patong Beach, Karon Beach, Kata Beach a mnohé další. Pláže jsou ideální pro slunění, plavání a vodní sporty.

2. **Ostrov Phi Phi**: Udělejte si výlet na ostrovy Phi Phi, které jsou známé svými úchvatnými plážemi, křišťálově čistými vodami a skvělým potápěním.

3. **Wat Chalong**: Navštivte nejvýznačnější buddhistický chrám na ostrově, Wat Chalong, a poznejte thajskou kulturu a náboženství.

4. **Phuket Old Town**: Procházejte se historickým centrem Phuket Old Town a obdivujte krásné koloniální budovy a umělecké instalace.

5. **Národní park Khao Phra Thaeo**: Udělejte si trekking v národním parku Khao Phra Thaeo a pozorujte thajskou faunu a flóru.

6. **Potápění**: Ostrov Phuket je rájem pro potápěče. Podmořský svět Andamanského moře nabízí úžasné potápěčské zážitky.

7. **Phang Nga Bay**: Vydejte se na výlet do Phang Nga Bay a navštivte slavnou James Bond Island, která se objevila ve filmu "Zlatý prst".

8. **Zipline Adventure**: Zážitkové zipliny v tropických lesích jsou skvělým způsobem, jak prozkoumávat přírodu z ptačí perspektivy.

9. **Muay Thai**: Sledujte tradiční thajský boj Muay Thai v některém z místních stadiónů.

 

10. **Noční trhy**: Projděte se nočními trhy a ochutnejte tradiční thajskou kuchyni a nakupte suvenýry.

11. **Phuket FantaSea**: Užijte si ohromující kulturní představení s thajskými tanci, slony a ohňovými efekty.

12. **Golf**: Hrajte golf na některém z krásných golfových hřišť, která nabízejí úchvatné výhledy.

13. **Elephant Sanctuary**: Navštivte rezervaci slonů a poznejte tuto úžasnou zvířecí rasy zblízka.

14. **Vodopády Ton Sai a Bang Pae**: Prozkoumejte krásné vodopády na severní straně ostrova.

15. **Kultura a umění**: Navštivte tradiční thajské divadlo, muzea a galerie, abyste pochopili hlubší význam thajské kultury.

 
 

Ostrov Phuket je skutečným rájem pro dovolenou s nespočetnými aktivitami a krásami, které uspokojí každého cestovatele. Nezapomeňte respektovat místní kulturu a přírodu během svého pobytu na ostrově.

Všechny akční letenky na Phuket

Náš tip

Další levné letenky do Thajska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.