Sleva! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Vídně ↔ 11.590 Kč

Sleva! Air Canada / Brussels Airlines ✈ Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun z Vídně ↔ 11.590 Kč
Rezervace letenky

Na konci května se nám objevila kombinovaná letenka do Mexika - Cancunu z Vídně za dvanáct tisíc Korun společností Brussels Airlines a Air Canada, kterou jste během tří dní rozebrali do poslední volné sedačky. Radost cestovatelů, tak určitě udělá doplnění další volné kapacity do Cancunu a navíc ještě o čtyřista Korun levnější letenka.

Kdy letět do Karibiku?

Kombinovaný tarif kanadské Air Canada a belgické Brussels Airlines do Karibiku (Cancun z Vídně) je k dispozici při odletech od začátku roku a to konkrétně od 23. ledna 2023 do 29. dubna 2023.

Jak poletím do Mexika?

Odlety budou probíhat z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s jedním krátkým přestupem v Kanadě - Montrealu (YUL). Zastávka bude trvat okolo tří hodin. Přílety jsou na  Cancun (CUN) Cancun Aeropuerto Internacional - Mexiko.

Přeprava zavazadel

1 příruční zdarma.

Tip redakce

Okolo dvanácti tisíc Korun tu máme celkem tři tarify. Ještě s odlety z Berlína a Mnichova. Přehled letenek najdete níže.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.