Sleva! Aegean Air ✈ Řecko - levné letenky Athény z Bratislavy ↔ 2.290 Kč

Sleva! Aegean Air ✈ Řecko - levné letenky Athény z Bratislavy ↔ 2.290 Kč
Rezervace letenky

Levná letenka po Evropě nemusí být nutně jenom nízkonákladová. Příkladem budiž právě zlevněný tarif největší řecké letecké společnosti Aegean Air. Už na podzim jsme vás informovali o novém letu do Athén z Bratislavy, co se změnilo? Momentálně ušetříme dalších 200 Kč, kdy z původních 2.490 Kč nám letenky klesly na 2.290 Kč.

Kdy letět do Athén z Bratislavy za 2.290 Kč?

Odkryjte si kalendář Aegean Air, uvidíte obousměrné akční letenky Athény s odletem ze slovenské Bratislavy na období před a po skončení letních prázdnin roku 2023. V praxi to znamená dostupnost letenek do Řecka buď na měsíc červen a nebo na měsíc září.

Jak s Aegean Air do Řecka?

Přímý let dopravní společnosti Aegean Air startuje z letiště M. R. Štefánika v Bratislavě (BTS) - Slovensko a přistává na letišti Atény (ATH) Eleftherios Venizelos airport - Řecko. V cílové destinace budeme za 2 hodiny. Jelikož to je zpáteční letenka, zahrnuje i cestu zpátky z Athén do Bratislavy. K tomu je zdarma také doprava 1 kabinového zavazadla.

Náš tip

Jak ušetřit na letence do Řecka, která bude na hlavní sezónu a třeba na nějaký ostrov? Dole uvidíte aktuálně nejžádanější lety. Například Korfu, Kréta, Kos, Mykonos, Rhodos, Lefkada a mnoho dalších.

Akční letenky do Řecka TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.