Sleva 50% - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Lanzarote z Bratislavy (zpáteční) od 1.648,- Kč

Sleva 60% - Španělsko - Kanárské ostrovy - levné letenky Lanzarote z Bratislavy (zpáteční) od 1.648,- Kč
Rezervace letenky

Na konci srpna jsme si ukázali 5 aktuálních verzí jak si zaletět na Kanárské ostrovy - Lanzarote. Co se změnilo? Celkem hodně! Oblíbený let na Lanzarote ze slovenské Bratislavy nám zlevnil o balík. Až 50 % můžete nyní ušetřit. Termínů za tuto cenu není mnoho, ale hodíte li sebou, dostaneme se na cenu 1.648,- Kč a to je pecka.

Jak vyzrát na levné letenky na Lanzarote při odletu z Bratislavy. Je to jednoduché. Jde o čas a schopnost flexibilně zareagovat. Ještě 24. srpna se tato linka společnosti Ryanair prodávala od 3.271,- Kč. Takže letět na Kanárské ostrovy ze Slovenska za poloviční sumu je slušná pobídka, co říkáte?

Jak na to? Vyberte si letenku na Lanzarote přes kalendář. Jedině tak uvidíte, kolik stojí let v konkrétní den. Nejméně teď zaplatíme, bookneme li si listopadové a nebo prosincové datum. V systému už je kapacita až do září 2022. Vypravuje Ryanair.

Letenky na Kanárské ostrovy mapujeme jako celek, protože se tam létá kvůli teplu celoročně. Gran Canaria, Tenerife, La Palma, Fuerteventura a taky Lanzarote, to jsou nečastější destinace, kam pořídíte levné letenky.

Dopravce: Ryanair

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.