Sleva! 4 tipy na lety do Ugandy - akční letenky Entebbe ↔ od 7.390 Kč

Sleva! 4 tipy na lety do Ugandy - akční letenky Entebbe ↔ od 7.390 Kč

Prozkoumejte nekonečnou rozmanitost krásné Ugandy, země známé jako „Perla Afriky“, kde se setkáváte s ohromujícími horskými gorilami v mlžných pralesích Bwindi. Tato země vás okouzlí nejen svými majestátními jezery a řekami, ale také bujnými národními parky, kde můžete pozorovat divokou zvěř v jejím přirozeném prostředí.

Letenky do Ugandy ve slevě už za 7.390 Kč!

Brussels Airlines úřaduje! Belgická letecká společnost nyní nasadila zpáteční akční letenky do Ugandy s historicky nejlevnější cenou 7.390 Kč. Stačí letět do Entebbe z maďarské Budapešti, kam létá lowcost z ČR za pár stovek, viz letenky Budapešť. Odlétat se dá také ve verzi z Mnichova za 9.990 Kč. Kdo by chtěl letět z Vídně, může také využít letenky do Entebbe aerolinek EgyptAir s cenou 11.490 Kč.

Dopravci: Brussels Airlines nebo EgyptAir

Cestovní období: různé termíny na rok 2024 (viz kalendáře)

Odlety: Budapešť, Mnichov nebo Vídeň

Přílety: Entebbe (EBB) Entebbe Airport Uganda

Jak se po příletu do Ugandy dostat z letiště?

Autobus/Matatu (Minibus): Autobusy nebo matatu (místní minibusy) jsou nejlevnější možností dopravy z letiště do centra Entebbe. Ceny jsou velmi nízké, obvykle několik stovek ugandských šilinků. Cesta může trvat asi 30-60 minut v závislosti na dopravní situaci.

Boda-boda (motocyklový taxi): Boda-boda je další cenově dostupná možnost, vhodná pro kratší vzdálenosti. Ceny se liší, ale jsou obvykle nižší než u taxíků. Cesta do centra trvá asi 15-30 minut.

Taxi: Taxi služby jsou dostupné přímo u letiště. Ceny se pohybují od 20 do 40 USD v závislosti na cílové destinaci. Cesta do centra Entebbe trvá asi 15-30 minut.

Soukromý transfer: Některé hotely a cestovní kanceláře nabízejí soukromé transferové služby z letiště do hotelů nebo jiných destinací v Entebbe. Ceny jsou vyšší než u ostatních možností, ale nabízejí pohodlí a bezpečnost. Cesta trvá asi 15-30 minut.

Pronájem auta: Pronájem auta je možný přímo na letišti Entebbe. To je vhodné pro cestující, kteří chtějí flexibilitu při průzkumu oblasti. Ceny se liší podle typu vozidla a délky pronájmu.

Ceny a časy cesty se mohou lišit v závislosti na dopravní situaci a sezóně, doporučuji ověřit aktuální informace před cestou.

Co dělat v Ugandě?

Uganda, často označovaná jako "Perla Afriky", nabízí nádhernou přírodu, bohatou divokou zvěř a fascinující kultury. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které v Ugandě stojí za návštěvu:

 1. Gorilla Trekking v Bwindi Impenetrable National Park - Jedinečná příležitost vidět horské gorily ve volné přírodě.
 2. Safari v Murchison Falls National Park - Domov mnoha druhů zvířat včetně lvů, slonů a hrochů.
 3. Návštěva Queen Elizabeth National Park - Park s bohatou biodiverzitou, včetně stromových lvů.
 4. Výlet na řeku Nil - Možnost raftingu a pozorování nádherných vodopádů.
 5. Objevování Kibale National Park - Domov pro 13 druhů primátů včetně šimpanzů.
 6. Prohlídka Lake Mburo National Park - Park s bohatým ptactvem a možností safari na kole.
 7. Relaxace na Ssese Islands na jezeře Victoria - Krásné tropické ostrovy s možností relaxace a rybolovu.
 8. Návštěva Mgahinga Gorilla National Park - Další možnost vidět gorily a trekovat vulkány.
 9. Výlet do Jinja - Město známé jako zdroj Nilu a adrenalinové sporty.
 10. Procházka po Kampale - Hlavní město s živou kulturou a historií.
 11. Návštěva Rwenzori Mountains National Park - Park nabízející náročné treky a úchvatné výhledy.
 12. Objevování Mount Elgon National Park - Možnost trekování na jednom z nejvyšších hor v Africe.
 13. Prohlídka Kasubi Tombs - Tradiční královské pohřebiště Bugandy.
 14. Návštěva Ziwa Rhino Sanctuary - Rezervace nabízející možnost vidět nosorožce.
 15. Relaxace na plážích Entebbe - Město s krásnými plážemi na břehu jezera Victoria.

Uganda je fascinující destinací pro milovníky přírody, dobrodruhy a ty, kteří chtějí prozkoumat jedinečné africké kultury.

Akční letenky do Ugandy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.