Řecko ✈ 3 verze letenek na ostrov Kos z Vídně, Berlína a Prahy ↔ od 1.364 Kč

Řecko ✈ 3 verze letenek na ostrov Kos z Vídně, Berlína a Prahy ↔ od 1.364 Kč

Na pobřeží "malé Asie" najdeme odlehlý řecký ostrov Kos, kam létají i dvě nízkonákladové aerolinky. Je to irská Ryanair a taky česká Smartwings. Zatímco Ryanair se stará o linku Vídeň - Kos a zpět a Berlín - Kos a zpět, Smartwings vypravuje tradičně lety z Prahy. I když tarif na Kos z Prahy není moc konkurenční, zmiňujeme ho v našem přehledu.

Přehled letů na ostrov Kos

1. Ryanair - Kos z Vídně od 1.364 Kč - dostupnost letenek na 9. červenec 2022 až 29. říjen 2022.

2. Ryanair - Kos z Berlína od 2.396 Kč - dostupnost letenek na 9. červenec 2022 až 29. říjen 2022.

3. Smartwings - Kos z Prahy za 8.790 Kč - dostupnost letenek na 9. červenec 2022 až 8. říjen 2022.

Kam příletím?

Všechny přímé lety přistávají na letišti Kos (KGS) Kos airport - Řecko. V ceně je i zpáteční letenka.

Doprava zavazadel

Lowcosty s letenkami na Kos mají u Ryanair i Smartwings dopravu zdarma jednoho palubního zavazadla. U druhé jmenované to je zavazadlo o maximální hmotnosti 5 kg a rozměrech ne větších než 56x45x25 cm. Ryanair to má 42x25x20 cm a do 8 kg.

Akční letenky na Kos

 

Přehled dalších letenek do Řecka

Aktuální výběr TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.