Předprodej! Singapore Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy s 5* aerolinkou (zpáteční) 10.990,- Kč

Předprodej! Singapore Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Prahy s 5* aerolinkou (zpáteční) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Před deseti dny jsme vám hodili info o akci 5* letecké společnosti Singapore Airlines, která za necelých dvanáct tisíc (11.790,- Kč) zařadila do prodeje letenky na trase Praha - Bangkok a zpět. Jednalo se o termíny od konce března do poloviny října. Nyní však k této přibývá i druhá verze, která je ještě o 800,- Kč levnější.

Za 10.990,- Kč vydává 5* aerolinka Singapore Airlines tzv. first minute letenky do Bangkoku s odlety z Prahy. Samozřejmě i včetně zpátečního letu zpět do Česka. Tady už můžeme počítat s datumy na příští turistickou sezónu. Jde o levné letenky do Thajska na 1. říjen až 29. listopad 2022.

Linka do Thajska společnosti Singapore Airlines má dvá přestupy (v Mnichově a Singapuru).

Zavazadla: 1 příruční + 1 odbavené do 25 kg bez doplatku.

Dopravce: Singapore Airlines

Tip: Udělejte si přehled ve všech tarifech do města považovaného jako vstupní brány Thajska. Tarifů je spoustu. Všechny hezky pohromadě je uvidíte na stránce levné letenky do Bangkoku na sezónu 2022.

Přehled TOP 10 nejlevnějších letenek Thajsko.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.