Pouze dnes! SAS Airlines ✈ USA - Kalifornie - levné letenky do San Francisca z Vídně ↔ 12.490 Kč

Pouze dnes! SAS Airlines ✈ USA - Kalifornie - levné letenky do San Francisca z Vídně ↔ 12.490 Kč
Rezervace letenky

Už jen pár hodin zbývá na ulovení zpáteční akční letenky San Francisco z Vídně za 12.490 Kč. Letecká společnost SAS - Scandinavian Airlines nám v lednu nabídla tento zaoceánský let do Kalifornie za čtrnáct tisíc, aktuálně tedy ušetříme oproti poslední akci 1.500 Kč. Na rezervaci spoje máme čas už jenom do dnešní půlnoci.

Kdy letět do San Francisca za 12.490 Kč?

Do Kalifornie můžeme okrajově vyrazit i na konci letních prázdnin a to v termínu odletu 27. srpna 2023. Návraty ze San Francisca jsou u SAS Scandinavian Airlines možné od 15. září. Odlétat do USA se dá až do 10. února 2024 s návraty o 11. února 2024.

Jak poletím do Kalifornie?

Odlétat se bude z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s kratičkým časem na přestup v Dánsku - letiště Kodaň (CPH) Copenhagen airport. Čas na přestup je hodinu. Pokračovat se bude na letiště (SFO) San Francisco airport - Spojené státy americké (USA). Jedno příruční zavazadlo je u SAS Airlines v ceně zpáteční letenky.

Náš tip

Tarif SAS - Scandinavian Airlines na levné letenky do San Francisca z Vídně za 12.490 Kč s platností do dnešní půlnoci je momentálně jediný dostupný akční spoj do tohoto amerického města. Další tipy na levné letenky do USA najdete zde.

Akční letenky San Francisco

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.