POUZE DNES! American Airlines ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Prahy ↔ 7.990 Kč

POUZE DNES! American Airlines ✈ USA - akční letenky do New Yorku z Prahy ↔ 7.990 Kč
Rezervace letenky

Kdo chce podstatně ušetřit na letenkách do USA, která se neopakuje každý den, ale pouze dnes! Umíte li se tedy svižně rozhodovat, pak stojí za zkouknutí dnešní akce na obousměrné levné letenky New York s odlety z ČR za pouhých 8 tisíc korun. K dispozici jsou dvě verze. Jedna z Prahy do New Yorku a druhá vede do Newarku.

Kdy letět do New Yorku za 7.990 Kč ?

- American Airlines - letenky New York z Prahy za 7.990 Kč - cestovní období na 9. leden 2023 až 17. květen 2023.

- American Airlines - letenky Newark z Prahy za 7.990 Kč - cestovní období na 9. leden 2023 až 21. březen 2023.

Jak poletím do New Yorku?

Autor tarifu je letecká společnosti American Airlines. U verze Praha - Newark a zpět spolupracuje i s British Airways. Letí se s přestupem na letišti Londýn Heathrow (LHR) s příletem buď na letiště (JFK) John F. Kennedy airport a nebo na letiště Newark (EWR) - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel do New Yorku

Na cestě z Česka do USA přepravíme u American Airlines 2 palubní zavazadla zdarma.

Další alternativy

Za zmínku stojí například přímé lety z Vídně do New Yorku za 12.790 Kč. Momentálně nejlevnější let do New Yorku mají TAP Portugal v ceně 6.590 Kč při odletech z Barcelony. Na tyto a další se můžete podívat níže.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.