Pouze Dnes! American Airlines / Finnair ✈ USA - Florida - akční letenky do Fort Lauderdale z Mnichova ↔ 9.790 Kč

Pouze Dnes! American Airlines / Finnair ✈ USA - Florida - akční letenky do Fort Lauderdale z Mnichova ↔ 9.790 Kč
Rezervace letenky

Je tady málo vídaná pozvánka na Floridu. Kromě Miami se teď nedávno na akčním trhu mihla i nabídka na cesty do Fort Lauderdale. Šlo o open jaw letenky, tedy s jiným místem návratu, než původně razíte a to se nehodilo všem. Nyní tu máme klasické akční letenky do Fort Lauderdale s odletem z Mnichova od American Airlines a Finnair.

Dostupnost

Využijte obousměrné letenky do Fort Lauderdale s odlety z německého Mnichova za pouhých 9.790 Kč, avšak pozor, tako akce už platí pouze dnes! V kalendáři je možné rezervovat výhodné lety na Floridu od 5. září 2022 do 8. prosince 2022.

Itinerář cesty

Odlety do USA probíhají z letiště Mnichov (MUC) - Německo krátkým přestupem na letišti Charlotte (CLT) Charlotte Douglas airport - Spojené státy americké a to s Finnair. Po přestupu nastupujeme do letadla společnosti American Airlines a letíme do cílové destinace Ft. Lauderdale (FLL) Fort Lauderdale - Hollywood airport.

Přeprava zavazadel

Za dopravu zavazadel už není nutné nic doplácet. Proč? V ceně letenek do Fort Lauderdale jsou 2 palubní zdarma.

Platnost tarifu

Tato akce dnešním dnem končí. Do půlnoci tedy můžete objednávat za zvýhodněnou cenu.

Další tipy na lety do USA

Aktuální přehled TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.