Pouze dnes! 🇫🇷 Air France - Francie - levné letenky Paříž z Prahy také na letní prázdniny (zpáteční) 2.390,- Kč

Pouze dnes! Air France - Francie - levné letenky Paříž z Prahy (zpáteční) 2.390,- Kč
Rezervace letenky

Vyrazte do Paříže s leteckou společností Air France. Na konci roku jsme vám ukázali její akční tarif Praha - Paříž a zpět za 2.790,- Kč. Kdo si zvládne rezervovat let do dneška, zůstane mu v kapse dalších 400,- Kč. Pouze dnes totiž ještě platí cena 2.390,- Kč. Kdo nesnáší lowcost aerolinky, nechť se svěří Air France.

Air France je jasná volba, chceme li vyrazit v hlavní turistické špičce třeba o letních prázdninách. Oproti ostatním a ve srovnání s lowcosty, francouzská letecká jednička nám dá ke zpáteční letence Paříž z Prahy i přepravu 2 příručních zavazadel zdarma. Ty si berete sebou do letadla na palubu.

Odlety jsou z letiště Praha (PRG) a přílety na Paříž (CDG) Charles De Gaulle airport - Francie. Přímý let nás čeká i zpět. Doba letu je 1 hodina a 40 minut.

Dopravce: Air France

Celkem teď vede do Paříže 4 letecké spoje. Vídeň - Paříž a Praha - Paříž od Ryanair a kromě Air France se nabízí i let se španělskou Vueling Airlines. Přehled všech akčních letenek do Paříže zde.

Akční letenky Francie TOP 10

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.