Pouze dnes! Air Baltic ✈ Estonsko - akční letenky Tallinn z Prahy ↔ 1.790 Kč

Pouze dnes! Air Baltic ✈ Estonsko - akční letenky Tallinn z Prahy ↔ 1.790 Kč
Rezervace letenky

Už jenom dneska se budou prodávat levné letenky do Estonska s odlety z Česka od aerolinek Air Baltic. Dopravce před pár dny vydal několik zajímavých letů do Skandinávie a zemí v Pobaltí. Hoďte očko na linku do hlavního města. Značná konkurence pro Ryanair jsou obousměrné letenky do Tallinnu s odletem z Prahy za 1.790 Korun.

Kdy letět do Estonska z ČR a zpět za 1.790 Kč?

Tyto letenky Tallinn z Prahy od Air Baltic jsou first minute. Rozklikněte si kalendář a uvidíte volná místa na září a říjen 2023. Jiné termíny v této akci lotyšské aerolinky nejsou k dispozici.

Jak do Estonska s Air Baltic?

Odlétá se z Prahy (PRG) s přestupem v Lotyšsku - Riga (RIX) (pauza hodina až tři). Přílety jsou na letiště (TLL) Ulemiste airport - Estonsko. V ceně 1.790 Kč je zahrnuta zpáteční letenka.

Air Baltic a zavazadla

U klasické letenky do Tallinnu z Prahy ve třídě economy máme dopravu jednoho palubního zavazadla zdarma 55x40x20 cm s váhou do 8 kg.

Náš tip

Kromě Air Baltic a Ryanairu létá do estonského Tallinnu i polská letecká společnost LOT Airlines. Všechny aktuální nabídky jsou o řádek níže.

Akční letenky Tallinn

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.