Pouze dnes! Aegean Air ✈ Řecko - akční letenky na Krétu z Vídně na příští léto ↔ 2.490 Kč

Pouze dnes! Aegean Air ✈ Řecko - akční letenky na Krétu z Vídně na příští léto ↔ 2.490 Kč
Rezervace letenky

Dnes je bohatý den na levné letenky. Po ojedinělých tarifech do Maroka od portugalské vlajkové aerolinky TAP, na konci týdne úřaduje i největší řecká aerolinka Aegean Air. Kdo vyhlíží levné letenky aby si už s předstihem naplánoval letní dovolenou v Řecku a ušetřil tak nemalý peníz, nechť koukne na dnešní letenky na Krétu za 2.490 Kč.

Na Krétu za 2.490 Kč v hlavní turistické sezóně!

Pouze do konce dnešního dne tu bude příležitost k rezervaci akční letenky Kréta z Vídně od řecké Aegean Air. Tato akce se zrodila rychlostí blesku a stejnou rychlostí i zmizí. Kdo stihne zareagovat, naskytne se mu výběr letenky Vídeň - Kréta a zpět za jednotnou částku 2.490 Kč na termíny od 9. června 2023 do 29. září 2023. Cestovní období zahrnuje také sezónní lety do Řecka na letní prázdniny, tak toho využijte.

Jak poletím na ostrov Kréta s Aegean Air?

Na řecký ostrov Kréta se odlétá z letiště Vídeň Schwechat (VIE) Vienna aiport - Rakousko a letí se přímo bez jediného přestupování na letiště Heraklion (HER) N Kazantzakis aiport - Řecko. Doba letu na palubě Aegean Air činí dvě hodiny a třicet minut. V částce dva a půl tisíc je i zpáteční let.

Aegean Air a doprava zavazadel

Odbavené zavazadlo je za poplatek, to ale není nutností, jelikož se dá vystačit s jedním kabinovým 56x45x25 cm a hmotností do 8 kg.

Náš tip

7 tipů na rezervaci levné letenky na Krétu uvidíte v přehledu akcí o kousek níže. Létá se jak do letoviska Heraklion, tak i do letoviska Chania.

Akční letenky na Krétu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.