Poslední nabídka! Chorvatsko z Česka do tisícovky - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (a zpět) 963,- Kč

Poslední nabídka! Chorvatsko z Česka do tisícovky - Dalmácie - levné letenky Zadar z Prahy (a zpět) 963,- Kč
Rezervace letenky

Je tady jedna z posledních příležitostí jak letět ještě tuto sezónu z Česka do Chorvatska a zpátky do tisícovky! Využijte nejkomfortnější dopravu. Za takové peníze se nechytáte ani autem, vlakem, či autobusem. Aktuálně naceněné letenky do chorvatské Dalmácie jsou top! Ryanair linku Praha - Zadar a zpět koupíme včetně poplatků za 963,- Kč.

Rovnou šup na termíny. Tady už neotálejte ani minutu! Zpáteční letenky Zadar z Prahy se dají objednávat na lety od 2. září 2021 do 30. října 2021 a kapacita se zmenšuje směrem k nule každou chvíli. Je to teda jedna z posledních příležitostí, jak se tam dopravit tento rok za takový bakšiš.

Do Dalmácie letíme rovnou z našeho hlavního města a letiště Praha Václav Havel (PRG) s přistáním na letišti Zadar (ZAD) airport - Chorvatsko. Lowcost let trvá hodinu a 25 minut. Zpáteční let má obsaženou v ceně i přepravu příručního zavazadla.

Nechcete letět zrovna do Chorvatska. S malým rozpočtem se dostanete skoro kamkoliv. Nevěříte? Tak mrkněte na stránku levné letenky do 1.000,- Kč.

Destinace
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.