Open-jaw! Saudia Airlines ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Vídně s návratem do Mnichova ↔ 13.590 Kč

Open-jaw! Saudia Airlines ✈ Maledivy - akční letenky do Male z Vídně s návratem do Mnichova ↔ 13.590 Kč
Rezervace letenky

Ještě v průběhu letních prázdnin se nám pohybovaly lety na Maledivy z Vídně a Prahy řádově od 16 tisíc Korun. Nyní však přicházejí nové tarify a taky slevy starších. Aktuálně se nejlevnější lety do Male pohybují již od 13.590 Kč. Takovou linku vypravuje Saudi Airlines v open-jaw verzí s odletem na Maledivy z Vídně a návratem do Mnichova.

Kdy letět se Saudia Airlines na Maledivy?

Saudia Airlines nyní nabízí akční letenky na Maledivy (Vídeň - Male - Mnichov) v ceně 13.590 Kč na data od začátku příštího roku. Odlety budiž zahájen 17. ledna 2023 s návraty nejpozději do 19. března 2023.

Jaká nás čeká cesta na Maledivy?

Poměrně jednoduchá a nenáročná. Odlétá se z Vídně s kratším přestupem v Jeddah - Saudské Arábii. Poté linka pokračuje k přistání na  Male (MLE) airport - Maledivy.

Doprava zavazadel na palubě Saudia Airlines

Zdarma se přepravují dvě příruční a jedno odbavené do podpalubí.

Tip redakce

Současně zlevnil také tarif dopravce Etihad Airways, který začíná ve Vídni a tam pak taky končí. Aktuální cenovka letenek je 13.990 Kč. Níže najdete i přehled dalších akčních letenek na Maledivy.

Akční letenky na Maledivy

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.