Open jaw! 🇹🇭 Saudi Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně, zpět Mnichov 7.790,- Kč

Open jaw! 🇹🇭 Saudi Airlines - Thajsko - levné letenky Bangkok z Vídně zpět do Mnichova 7.790,- Kč
Rezervace letenky

Po dlouhé době dáváme prostor open jaw letu do Thajska. Co to znamená? Open je jiné místo odletu a návratu. Tento letecký spoj čtyřhvězdičkové letecké společnosti Saudi Arabian Airlines ale dává smysl. Za směšných 7.790,- Kč jsou tu akční letenky do Bangkoku s odletem z rakouské Vídně a návratem do německého Mnichova.

Saudi Airlines jako klasické aerolince se tak podařilo vyrovnat cenové podmínky nízkonákladových letů do Thajska - Bangkoku v podání singapurské Scoot Airlines.

Kdy vyrazit? tuto akci společnosti Saudi Airlines využijete při plánování cesty v mimosezónním období. V kalendáři najdeme letenky Vídeň - Bangkok - Mnichov pod 8 tisíc korun na datumy od 14. srpna 2022 do 29. října 2022.

Linka do Thajska obsahuje jeden přestup při odletu (VIE) i návratu (MUC). Ten se koná na letišti Jeddah (JED) - Saudská Arábie. Přílety jsou na jedno z největších letišť na světě... Bangkok (BKK) Suvarnabhumi.

Přeprava zavazadel: U tarifu 4* Saudi Airlines je v ceně tarifu poskytována i přeprava dvou zavazadel zdarma. 1 palubní a 1 odbavené do podpalubí.

Dopravce: Saudi Airlines

Tip: Přehled nejprodávanější letenky do Thajska na sezónu 2022/2023

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.