Open-jaw! Saudi Airlines ✈ Thajsko - akční letenky do Bangkoku z Vídně s návratem do Frankfurtu ↔ 8.990 Kč

Open-jaw! Saudi Airlines ✈ akční letenky do Bangkoku z Vídně s návratem do Frankfurtu ↔ 8.990 Kč
Rezervace letenky

Už samotná cesta jako dobrodružství? Tohle vám umožní open-jaw letenka. O co se jedná? Vracíte se na jiné místo, než odkud jste letěli původně. Takhle můžeme prozkoumat více destinací. V tomhle případě to jsou tři státy. Rakousko, Thajsko a Německo. Představujeme nové letenky do Bangkoku s odletem z Vídně a návratem do Frankfurtu.

Kdy letět do Bangkoku a za kolik?

Letenky Vídeň - Bangkok - Frankfurt je možné objednávat přes akční kalendář na dobu od 4. října 2022 do 29. června 2023 za pouhých 8.990 Korun. Platí jen do vyprodání, což bývá vždy v řádu několika málo dnů.

Jak poletím do Thajska?

Do Bangkoku se letí v režimu open-jaw s certifikovanou čtyřhvězdičkovou leteckou společností Saudi Arabian Airlines z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přestupem v Saudské Arábii - Jeddah (JED). Následně letíme na letiště Bangkok (BKK) Suvarnabhumi airport - Thajsko. Zpátky stejně, ovšem se zakončením linky na letišti Frankfurt (FRA) aiport - Německo.

Přeprava zavazadel

Saudi Airlines na lince do Thajska poskytuje dvě zavazadla zdarma. Jedno si bereme na palubu a druhé si necháme odbavit.

Přehled dalších alternativ do Thajska

TOP 9 z 10 nejlevnějších tarifů nyní vedou do Bangkoku a ten desátý vychází na Koh Samui. Na aktuální přehled se mrkněte níže.

Akční letenky Thajsko TOP 10

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.