Open jaw: Oman Air / Lufthansa ✈ Thajsko - akční letenky na Phuket ↔ 13.790 Kč

Open jaw: Oman Air / Lufthansa ✈ Thajsko - akční letenky na Phuket ↔ 13.790 Kč

Jste zkušený cestovatel a nevadí vám odlétat z jiného místa, než kam se budete vracet? V takovém případě můžete ušetřit na akční letence na thajský ostrov Phuket. Je tu trojička nových open jaw tarifů z kuchyně Oman Air / Lufthansa. Odlétejte z Prahy s návratem do Salzburgu nebo Budapešti a nebo z Krakova s návratem do Prahy za 13.790 Kč.

3 verze open jaw letenek na Phuket

1. Oman Air / Lufthansa - Thajsko - Phuket z Prahy s návratem do Salzburgu 13.790 Kč - 1. září 2023 až 16. duben 2024

2. Oman Air / Lufthansa - Thajsko - Phuket z Prahy s návratem do Budapešti 13.790 Kč - 19. listopad 2023 až 20. březen 2024

3. Oman Air / Lufthansa - Thajsko - Phuket z Krakova s návratem do Prahy 13.990 Kč - 10. září 2023 až 27. březen 2024

Co dělat na ostrově Phuket?

1. Pláže: Phuket je známý svými nádhernými plážemi. Navštivte oblíbené pláže jako Patong Beach, Kata Beach, Karon Beach nebo Nai Harn Beach a užívejte si slunečního pobytu, plavání v azurově modrém moři a relaxaci na bílém písku.

2. Potápění a šnorchlování: Prozkoumejte podmořský svět Phuketu potápěním nebo šnorchlováním. Ostrov nabízí úchvatné korálové útesy a pestrou paletu mořského života, kterou můžete objevovat při potápění či šnorchlování.

3. Plavba na lodi: Zajděte si na výlet na lodi a projděte se kolem krásných ostrůvků a zátok v okolí Phuketu. Můžete si pronajmout soukromou loď nebo se připojit k organizované plavbě, která vás zavede na nejzajímavější místa.

4. Návštěva chrámů: Phuket je domovem mnoha tradičních thajských chrámů. Navštivte Wat Chalong, nejvýznamnější buddhistický chrám na ostrově, nebo Big Buddha, ohromnou sochu Buddhy s úchvatným výhledem na okolní krajinu.

5. Noční trhy: Procházejte se po nočních trzích, jako je například trh v Patongu, kde můžete nakoupit tradiční suvenýry, oblečení, kožené zboží a ochutnat místní jídla.

6. Vodní sporty: Pokud máte rádi adrenalinové zážitky, vyzkoušejte si vodní sporty, jako je například windsurfing, kitesurfing, vodní lyžování nebo parasailing.

7. Muzea a kulturní centra: Navštivte Muzeum Thajské kultury nebo Old Phuket Town, kde se můžete dozvědět více o historii a kultuře Phuketu.

8. Wellness a spa: Pobyt na Phuketu je také ideální příležitostí pro relaxaci a ošetření v jednom z mnoha wellness a spa center. Nechte se hýčkat masážemi, lázněmi a jinými relaxačními procedurami.

9. Golf: Ostrov Phuket je vyhlášený svými golfovými hřišti. Pokud máte rádi golf, můžete si zahrát na jednom z profesionálních hřišť s nádherným výhledem na oceán.

10. Místní kuchyně: Nezapomeňte ochutnat místní thajskou kuchyni. Phuket nabízí širokou škálu tradičních jídel, která vás okouzlí svou vůní a chutí.

Akční letenky na Phuket

Náš tip

Další levné letenky do Thajska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6260 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.