Omezený počet míst! Španělsko - Kanárské ostrovy - La Palma - levné letenky Santa Cruz de La Palma (zpáteční) od 1.776,- Kč

Omezený počet míst! Španělsko - Kanárské ostrovy - La Palma - levné letenky Santa Cruz de La Palma (zpáteční) od 1.776,- Kč
Rezervace letenky

Milujete Kanárské ostrovy a chybí vám ve sbírce návštěv vulkanický ostrov La Palma? Je tu docela výrazné snížení cen, avšak jen ve vymezených termínech. Dokážete li se přizpůsobit, je tady šance na ukořistění levné letenky do Santa Cruz de La Palma za parádních 1.776,- Kč. Na tento ostrov létá společnost Easyjet z Berlína.

Cena letenky na La Palma nám lítá jako na houpačce. Rezervovat let na Kanárské ostrovy od Easyjet můžeme na termíny odletu od 7. září 2021 do 21. června 2022. Nejlépe vychází lety do Santa Cruz de La Palma z Berlína na podzim a zimu, ale pozor, i těchto letenek už je velmi málo. Myslíte li to s cestou vážně, musíte sebou značně hodit.

Na Kanárské ostrovy a konkrétně na La Palma poletíme na palubě Easyjet z Berlína necelých 6 hodin. Přilétá se na letiště  Santa Cruz de La Palma (SPC) La Palma airport - Španělsko. Výhodou tohoto tarifu je přeprava příručního zavazadla, kde nemáte nijak omezenou jeho váhu.

Jak létat na Kanáry za pár šupů? Mrkněte na stránku levné letenky na Kanárské ostrovy.

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.