Praha - Kuala Lumpur

TIP! China Eastern - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 11.890,- kč

TIP! China Eastern - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 11.890,- kč

Cesta do města s mrakodrapy sahajícími až do oblak dostává nové rozměry! Jen těžko jsme mohli přehlédnout nově se zrodící letošní nejlevnější letenky do Kuala Lumpur s odletem z Prahy. Na to reagujeme a předkládáme několik zajímavých termínů na lety do Malajsie z České republiky už za 11.890,- kč i s poplatky.

TIP! China Eastern - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur Prahy 12.690,- kč

TIP! China Eastern - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur Prahy 12.690,- kč

Tip na asijský trip dostává opět nové rozměry. Individuální turistika s cílem Malajsie má zelenou! Využijte právě probíhající akce s levnými letenkami do pulzujícího Kuala Lumpur, oproti minulé akci můžete cestovat z Prahy a co víc, letenky ve spoji Praha - Kuala Lumpur a zpět nyní koupíte jen za 12.690,- kč i s poplatky.

TIP! British Airways - Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (zpáteční) 12.490,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - Malajsie z Prahy s British Airways 12.990,- kč

Kam do Asie? Doporučujeme letenky do Kuala Lumpur! Nejen veže skoro půl kilometru vysokých dvojčat Petronas Towers udivují cestovatelé z celého světa. Co třeba taková výprava do mamutí jeskyně? Tohle a mnoho dalšího si můžete nyní užít vzhledem k spuštěnému akčnímu letu do Malajsie na křídlech British Airways za 12.490,- kč. Leťte do Kuala Lumpur z Prahy a tam se i vracejte.

HIT! China Eastern - Asie - Thajsko, Malajsie z Prahy (a zpět) 7.990,- kč

Chybny tarif - letenky Asie - Thajsko, Malajsie... Chinag Mai, Bangkok, Borneo... Kota Kinabalu nebo Kuala Lumpur

***aktualizace - vyprodáno*** Titulek mluví za vše! Na co se všichni letenkáři těší je opět tady! Milujeme chybné tarify posunující ceny letenek na neuvěřitelné částky. Příkladem je error fair aerolinek China Eastern Airlines. Asie z Prahy za 7.990,- kč. Stihnete si objednat senzačně levnou letenku do Thajska? Nabízí se Bangkok nebo Chiang Mai a nebo Malajsie - Kuala Lumpur či Borneo - Kota Kinabalu.

British Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 12.402,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieVelký konkurenční boj teď předvádějí letecké společnosti na trasách do Malajsie. Po Kuala Lumpur od Turkish a včerejším tipu s letenkami na ostrov Langkawi od Qatar Airways začíná opět úřadovat British Airways. Znovuobnovené levné letenky do Kuala Lumpur s odletem z letiště Praha a návratem na letiště do Vídně koupíte za necelých dvanáct a půl.

Turkish Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur (také z Prahy) 10.783,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieSoupeřit s Qatar Airways o aktuálně pro Čechy nejlevnější letenky do Kuala Lumpur se rozhodla Turkish Airlines. Před týdnem zveřejněnou akci katarského dopravce na lety do Malajsie z Budapešti teď nabízí za obdobných podmínek i turecká aerolinka. O cca 200,- kč drahší tarif představuje nevelké navýšení ceny a tak nahlédněme pod pokličku, aerolinka však nabízí ještě něco navíc!

KLM ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (a zpět) 12.850,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieRádi bychom upozornili na ještě stále probíhající akci společnosti KLM s letenkami do Kuala Lumpur z Prahy v obousměrném spoji za 12.850,- kč. Po akcích British Airways, Air China, Air France, Turkish Ailrines, Qatar Airways a China Southern Airlines je to další přiležitost jak letět do Malajsie z české metropole pod třináct tisíc korun.

British Airways ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy (a zpět) 12.193,- kč

akce letenky Kuala Lumpur - MalajsieVzhůru do města budoucnosti! Mapujeme pro vás aktuální levné letenky do jednoho z nejmodernějších měst jihovýchodní Asie. Tipovali jste Kuala Lumpur? Pak jste se trefili! Po předchozích městech z Maďarska teď ulovíme levné lenky do Malajsie také s odletem z České republiky. Je to opět British Airways, kdo úřaduje na poli akčních letenek a co si pro vás připravila?

Air France ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 13.562,- kč

Konkurenční boje aerolinek nesou své ovoce! Co může být lepšího, než-li letecké společnosti usilující o získání zákazníka. Tato atmosféra má za příčinu nižší cenu letenky a širší možnosti při výběru. Tímto způsobem si teď můžeme vybírat i levné letenky do Malajsie. Ještě stále platné levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy od Turkish Airlines (12.628,- kč) mají konkurenci v podobě levných letenek Kuala Lumpur z Prahy od Air France za 13.562,- kč.

O zhruba tisícovku drahší letenky do Malajsie od Air France mají oproti turecké konkurenci odlišnou dostupnost letů, což při výběru tarifu může hrát zásadní roli. Kdo bude chtít letět do Kuala Lumpur z Česka již v létě, bude muset bez ohledu šáhnout na levné letenky od Air France, jelikož jsou dělané na termíny od 20. srpna do 20. října, na což navazuje právě Turkish, protože má akční letenky právě od 1. října až do března 2016.

Věnujme se už jen popisu levných letenek do Kuala Lumpur od Air France (odkaz na akci Turkish Airlines naleznete níže). Francouzská letecká společnost vypravuje linku z letiště Praha Václav Havel (PRG) Česká Republika s mezipřistáním v Paříži, odkud poté dále pokračujete k příletu na Kuala Lumpur In... (KUL) Malajsie. Zpáteční let z Kuala Lumpur do Prahy je včetně poplatků již zahrnut do ceny!

Rozdíly a výhody obou tarifů s aktuálními levnými letenkami do Kuala Lumpur zaměřené speciálně na odlety a návraty z/do české metropole jsme si popsali výše. Jediný měsíc, jenž překrývá obě akce je říjen, jinak je situace jasná. Za let ještě teď v  létě je menší příplatek, cena ovšem i tak libová, tak si pospěšte!

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy - Air France) 13.562,- kč kalendář

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy - Turkish A.) 12.628,- kč kalendář

Turkish Airlines ⇆ Malajsie - levné letenky Kuala Lumpur z Prahy 12.628,- kč

Máte políčeno na velkolepé město Kuala Lumpur? Nové obzory pro cestování do Malajsie z Česka s sebou přináší Turkish Airlines. Po dlouhém čekání se na trhu vyskytly levné letenky Kuala Lumpur s odletem z Prahy. Včetně zpáteční letenky Kuala Lumpur - Praha teď zaplatíte pouhých 12.628,- kč i s taxami a poplatky.

Dostupnost nám odhalí tolik oblíbený kalendář s označenými volnými letenkami a že jich je! Bráno v potaz současnou dobu, podniknout levný let do Malajsie lze od letošního podzimu do příštího jara! Konkrétně se jedná o levné letenky Kuala Lumpur na temíny od 1. října 2015 do 26. března 2016. Kapacity jsou dostačující až na návraty z Malajsie v lednu.

Akční letenky do Malajsie od Turkish Airlines s odletem z Prahy (PRG) jsou podmíněny přeletem přes turecký Istanbul (zdržení cca 2 až 3 hodiny). Přílety jsou vedeny na letiště Kuala Lumpur In... (KUL) Malajsie. Z Kuala Lumpur letíte zpět do Česka stejně.

Tip: Levné letenky do Kuala Lumpur z Prahy od Turkish Air teď nemají konkurenci a že se čekalo dlouho. Poslední vyprodanou alternativu zajímavého letu do Malajsie vzešel ze stáje Qatar Airways, to už je ale minulost. Letenky v akci se budou prodávat do stažení z trhu dopravcem, pak již cena stoupne.

⇆ Kuala Lumpur - Malajsie (z Prahy) 12.628,- kč kalendář

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur