Krakow - New York

 • Air Berlin ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 7.856,- kč

  Alternativní možnosti pro rezervaci levné letenky za velkou louži přináší německá stálice Air Berlin. Pakliže jste pustily k vodě letenky do New Yorku od KLM za 10.930,- kč s odletem z Německa a nebo letenky New York s Air France s odletem z Prahy za 11.607,- kč, máte další příležitost jak letět levně do tohoto amerického města.

  Světlo světa spatřily akční letenky do New Yorku, které nyní zaujímají příčku nejlevnějšího spoje. Za cenu 7.856,- kč si zabookujete let, který bude vyhovovat moravákům, či ještě lépe, obyvatelům severomoravského kraje. Z polského Krakova do New Yorku a zpět do maďarské Budapešti. Akci doprovází kalendář s volnými termíny od 9. ledna až do 25. března 2015.

  Popis tarifu s levnými letenkami do USA: Let je započat v polském Krakowě (KRK) a vede přes Berlín v Německu a poté již přímo do USA. Toto mezipřistání je velmi krátké (necelé hodinka). Přílet je na airport New York John F Kennedy ... (JFK) - Spojené Státy Americké. Zpátky z New Yorku se opět krátce zastavíme v Berlíně, potom pokračujeme do Budapešti, kde zakončíme svůj let. Vše na palubě Air Berlin.

  Tip: Hledáte-li aktuálně nejlevnější letenky do Ameriky, je to jednoznačně tento tarif. Nejen cena hovoří kladně pro rezervaci levné letenky. Kratičká zastávka v Německu se snad ani jako zastávka brát nemůže, a tak je před vámi naservírovaná top cena za bezkonkurenčních podmínek, ale pospěšte si, tato nabídka nebude trvat věčně! Přejeme příjemný a hlavně pro vaši peněženku, nenákladný let za Atlantik.

  ⇆ New York - USA (z Berlína) 7.856,- kč kalendář

 • Finnair - léto v USA ↔ levné letenky New York z Krakova 11.844,- kč

  Kroužíte kolem zaoceánskách letů a jste převážně ze severní části naší vlasti? Pak stojí za zmínku pouvažovat nad nově spuštěným akčním spojem s letenkami do USA od Finnair, která se na začátku týdne bleskla akcí na letenky Chicago, dnes ovšem nebudem promovat tuto již vyprodanou akci, ale zaměříme se na levné letenky do New Yorku.

  New York z Krakova za 11.844,- kč mohla by se to zdát rutina, ovšem ne, pokud zahrnuje i letní termíny! Ano, je to tak! Většinou znatelně podražené letenky do USA na léto si nyní objednáte za necelých dvanáct tisíc kč a proč vyčkávat na levné letenky z Prahy, když do Krakova to mnoho z nás má blíže než do Prahy. Navíc letět do New Yorku v létě a s nejbezpečnější aerolinkou světa už je slušné lákadlo.

  Dostupnost: Zde nejsou žádné kompromisy. Levné letenky New York v tarifech Finnair zahrnují termíny v období od 3. června 2014 do 29. září 2014 a ani dnes nemusíte letenky vyhledávat, protože ty neobsazené jsme pro vás vložili do letového kalendáře. Na druhou stranu se vyplatí pospíšit si, o linku na letenky do Ameriky z Krakova je velký zájem a letní termíny velmi rychle ubývají a brzy už nebudou vůbec.

  Nepřehlédněte také informace k letu, mohlo by vám totiž uniknout, že linka má stopover v Helsinkách. Odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko přes zmíněné letiště Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko s příletem na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Stejně i zpět, ovšem délka mezipřistání se na zpáteční cestě může lišit.

  Tip: Nechcete-li za letenky do New Yorku v letních termínech přeplácet horentní sumy, bookujte ještě dnes. Sami budete překvapeni, jak rychle volná data ubývají. Je to dáno tím, že letenky do USA přes prázdniny dosahují cen na dvacet tisíc kč. Navíc dopravit se do Krakova je velmi nasnadě, například z Ostravy jezdí velmi levně dopravce Tigerexpress.

  ↔ New York - USA z Krakova 11.844,- kč kalendář

 • Finnair - USA - levné letenky do New Yorku z Krakova 11.850,- kč

  Po senza tipu do New Yorku od Virgin Atlantic Airways by se mohlo zdát, že co se týká levných letů do New Yorku, je na nějaký čas ticho po pěšině. Je to ovšem jen zdání, protože přichází finská letecká společnost Finnair a nabízí nové možnosti pro rezervaci levné letenky New York, tentokrát spíše vhodné pro občany ze severu republiky.

  Je tady nový tarif na levné letenky do USA - New York od aerolinky Finnair s odletem z polského Krakova za cenu 11.850,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je také zpáteční letenka New York - Krakova.

  Dostupnost: Všechny akční letenky jsou pro vás připravovány s výběrem z letového kalendáře. Co to pro vás znamená? Levné letenky nemusíte vyhledávat jednotlivě přes vyhledávač. Stačí kliknout na rezervační odkaz a z kalendáře si vybrat oranžově označená data. V tuto chvíli jsou to levné letenky do New Yorku od 17. dubna 2014 do 28. srpna 2014.

  Popis tarifu: Zlevněné lety do USA vypravuje Finnair. Startuje se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. Přílet je na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké, USA. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

  Tip: Tento tarif na letenky do New Yorku je ideální pro všechny, kteří to nemají daleko do Krakova a taky pro ty, co nemají možnost reagovat flexibilně. Akční letenky mají nyní relativně velký počet volných termínů, tak si pospěšte a vybírejte z co největšího počtu.

  - online rezervace levné letenky New York - USA 11.850,- kč