Finnair - léto v USA ↔ levné letenky New York z Krakova 11.844,- kč

Kroužíte kolem zaoceánskách letů a jste převážně ze severní části naší vlasti? Pak stojí za zmínku pouvažovat nad nově spuštěným akčním spojem s letenkami do USA od Finnair, která se na začátku týdne bleskla akcí na letenky Chicago, dnes ovšem nebudem promovat tuto již vyprodanou akci, ale zaměříme se na levné letenky do New Yorku.

New York z Krakova za 11.844,- kč mohla by se to zdát rutina, ovšem ne, pokud zahrnuje i letní termíny! Ano, je to tak! Většinou znatelně podražené letenky do USA na léto si nyní objednáte za necelých dvanáct tisíc kč a proč vyčkávat na levné letenky z Prahy, když do Krakova to mnoho z nás má blíže než do Prahy. Navíc letět do New Yorku v létě a s nejbezpečnější aerolinkou světa už je slušné lákadlo.

Dostupnost: Zde nejsou žádné kompromisy. Levné letenky New York v tarifech Finnair zahrnují termíny v období od 3. června 2014 do 29. září 2014 a ani dnes nemusíte letenky vyhledávat, protože ty neobsazené jsme pro vás vložili do letového kalendáře. Na druhou stranu se vyplatí pospíšit si, o linku na letenky do Ameriky z Krakova je velký zájem a letní termíny velmi rychle ubývají a brzy už nebudou vůbec.

Nepřehlédněte také informace k letu, mohlo by vám totiž uniknout, že linka má stopover v Helsinkách. Odlétá se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko přes zmíněné letiště Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko s příletem na John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké (USA). Stejně i zpět, ovšem délka mezipřistání se na zpáteční cestě může lišit.

Tip: Nechcete-li za letenky do New Yorku v letních termínech přeplácet horentní sumy, bookujte ještě dnes. Sami budete překvapeni, jak rychle volná data ubývají. Je to dáno tím, že letenky do USA přes prázdniny dosahují cen na dvacet tisíc kč. Navíc dopravit se do Krakova je velmi nasnadě, například z Ostravy jezdí velmi levně dopravce Tigerexpress.

↔ New York - USA z Krakova 11.844,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.