Air Berlin ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 7.856,- kč

Alternativní možnosti pro rezervaci levné letenky za velkou louži přináší německá stálice Air Berlin. Pakliže jste pustily k vodě letenky do New Yorku od KLM za 10.930,- kč s odletem z Německa a nebo letenky New York s Air France s odletem z Prahy za 11.607,- kč, máte další příležitost jak letět levně do tohoto amerického města.

Světlo světa spatřily akční letenky do New Yorku, které nyní zaujímají příčku nejlevnějšího spoje. Za cenu 7.856,- kč si zabookujete let, který bude vyhovovat moravákům, či ještě lépe, obyvatelům severomoravského kraje. Z polského Krakova do New Yorku a zpět do maďarské Budapešti. Akci doprovází kalendář s volnými termíny od 9. ledna až do 25. března 2015.

Popis tarifu s levnými letenkami do USA: Let je započat v polském Krakowě (KRK) a vede přes Berlín v Německu a poté již přímo do USA. Toto mezipřistání je velmi krátké (necelé hodinka). Přílet je na airport New York John F Kennedy ... (JFK) - Spojené Státy Americké. Zpátky z New Yorku se opět krátce zastavíme v Berlíně, potom pokračujeme do Budapešti, kde zakončíme svůj let. Vše na palubě Air Berlin.

Tip: Hledáte-li aktuálně nejlevnější letenky do Ameriky, je to jednoznačně tento tarif. Nejen cena hovoří kladně pro rezervaci levné letenky. Kratičká zastávka v Německu se snad ani jako zastávka brát nemůže, a tak je před vámi naservírovaná top cena za bezkonkurenčních podmínek, ale pospěšte si, tato nabídka nebude trvat věčně! Přejeme příjemný a hlavně pro vaši peněženku, nenákladný let za Atlantik.

⇆ New York - USA (z Berlína) 7.856,- kč kalendář

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.