Air Berlin ⇆ USA - levné letenky do New Yorku 7.856,- kč

Alternativní možnosti pro rezervaci levné letenky za velkou louži přináší německá stálice Air Berlin. Pakliže jste pustily k vodě letenky do New Yorku od KLM za 10.930,- kč s odletem z Německa a nebo letenky New York s Air France s odletem z Prahy za 11.607,- kč, máte další příležitost jak letět levně do tohoto amerického města.

Světlo světa spatřily akční letenky do New Yorku, které nyní zaujímají příčku nejlevnějšího spoje. Za cenu 7.856,- kč si zabookujete let, který bude vyhovovat moravákům, či ještě lépe, obyvatelům severomoravského kraje. Z polského Krakova do New Yorku a zpět do maďarské Budapešti. Akci doprovází kalendář s volnými termíny od 9. ledna až do 25. března 2015.

Popis tarifu s levnými letenkami do USA: Let je započat v polském Krakowě (KRK) a vede přes Berlín v Německu a poté již přímo do USA. Toto mezipřistání je velmi krátké (necelé hodinka). Přílet je na airport New York John F Kennedy ... (JFK) - Spojené Státy Americké. Zpátky z New Yorku se opět krátce zastavíme v Berlíně, potom pokračujeme do Budapešti, kde zakončíme svůj let. Vše na palubě Air Berlin.

Tip: Hledáte-li aktuálně nejlevnější letenky do Ameriky, je to jednoznačně tento tarif. Nejen cena hovoří kladně pro rezervaci levné letenky. Kratičká zastávka v Německu se snad ani jako zastávka brát nemůže, a tak je před vámi naservírovaná top cena za bezkonkurenčních podmínek, ale pospěšte si, tato nabídka nebude trvat věčně! Přejeme příjemný a hlavně pro vaši peněženku, nenákladný let za Atlantik.

⇆ New York - USA (z Berlína) 7.856,- kč kalendář