Finnair - USA - levné letenky do New Yorku z Krakova 11.850,- kč

Po senza tipu do New Yorku od Virgin Atlantic Airways by se mohlo zdát, že co se týká levných letů do New Yorku, je na nějaký čas ticho po pěšině. Je to ovšem jen zdání, protože přichází finská letecká společnost Finnair a nabízí nové možnosti pro rezervaci levné letenky New York, tentokrát spíše vhodné pro občany ze severu republiky.

Je tady nový tarif na levné letenky do USA - New York od aerolinky Finnair s odletem z polského Krakova za cenu 11.850,- kč včetně tax a poplatků. V ceně je také zpáteční letenka New York - Krakova.

Dostupnost: Všechny akční letenky jsou pro vás připravovány s výběrem z letového kalendáře. Co to pro vás znamená? Levné letenky nemusíte vyhledávat jednotlivě přes vyhledávač. Stačí kliknout na rezervační odkaz a z kalendáře si vybrat oranžově označená data. V tuto chvíli jsou to levné letenky do New Yorku od 17. dubna 2014 do 28. srpna 2014.

Popis tarifu: Zlevněné lety do USA vypravuje Finnair. Startuje se z letiště John Paul II Balice Intl, Krakow, Polsko s mezipřistáním na Helsinki Arpt, Helsinki, Finsko. Přílet je na letiště John F Kennedy Intl, New York, Spojené Státy Americké, USA. Zpáteční let kopíruje stejnou trasu.

Tip: Tento tarif na letenky do New Yorku je ideální pro všechny, kteří to nemají daleko do Krakova a taky pro ty, co nemají možnost reagovat flexibilně. Akční letenky mají nyní relativně velký počet volných termínů, tak si pospěšte a vybírejte z co největšího počtu.

- online rezervace levné letenky New York - USA 11.850,- kč

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.