Düsseldorf - Curacao

American Airlines - Karibik ↔ levné letenky Curacao 12.767,- kč

Na dobrodružný výlet do Karibiku láká letecká společnost American Airlines. S odletem z cenově dostupného německého Düsseldorfu lze teďzískat levné letenky do Karibiku. Zpáteční lety na malebný ostrov Curacao si nyní objednáme za extra cenu 12.767,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Zpáteční levné letenky na Curacao podléhají odletům v období květen až listopad s tím, že na rezervaci levné letenky máte do jejich vyprodání. Jako příklad uvádíme březnové datum. Je k nalezení na konci této letenkové aktuality.

Informace k letu do Karibiku: V náročnějším letu poletíte z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo k prvnímu mezistopu na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA, poté se pokračuje na Miami Intl, Miami, USA z tudy do finální destinace Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily, Karibik.

Tip: Odpískali jste levné letenky do Karibiku kvůli odletů ze zdánlivě vzdálenějšího Düsseldorfu? Velká chyba! Zpáteční letenky Praha - Düsseldorfu pořídíte už kolem dvou tisíc kč i s poplatky! Nevíte si rady? Napište nám na facebook, poradíme vám.

↔ Curacao - Karibik (Malé Antily) 12.767,- kč rezervace

American Airlines - Karibik - levné letenky Curacao 12.390,- kč

Pro držitele cestovní ESTA karty či tranzitního víza v pasu pro vycestování do USA otevírá letecká společnost American Airlines novou bránu k levným letenkám do Karibiku. Vyhlášený ostrov Curacao je teď možné rezervovat s odletem z německého Düsseldorfu za přívětivou cenu 12.390,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Pojďme se hnedka podívat na dostupnost levných letenek. Nejlevnější lety na Curacao podniknete již tento měsíc. Například odlet již zítra s návratem z Curacaa 11. února nabízí zmíněnou cenu 12.390,- kč za zpáteční lety. Nemáte-li rádi takto unáhlené cestování, naplánujte si levné letenky na Curacao na termíny až do konce června.

Jak se letí na Curacao? Starty s American Airlines probíhají z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s prvním mezistopem na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Druhý mezistop vede na Miami (delší zastávka). Finální přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Malé Antily. Stejně i zpět.

Tip: Jak se dostat do Düsseldorfu? Řešení leteckou dopravou z Prahy přináší například nízkorozpočtová aerolinka Germanwigs, kdy za zpáteční letenky zaplatíte již od dvou tisíc kč i s poplatky. Pro dobrodruhy bude také příjemným zpestřením na cestě do Karibiku také zasávka na Miami. Rezervace letenek je možná do vyprodání.

↔ Curacao - Karibik 12.390,- kč rezervace

Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 12.940,- kč

Za zmínku stojí i dnes spuštěný tarif německé aerolinky Air Berlin, který vám poskytne šanci dostat se levněji do Karibiku. Do zvýhodněných nabídek se dostavá akce na zpáteční levné letenky na Curacao za cenu 12.940,- kč i s poplatky s odletem z německého Düsseldorfu.

Naplánovat svůj let je možno z kalendáře s neobsazenými termíny. V této době kalendář nabízí levné letenky Curacao s dosti omezenými termíny od 17. září do 24. prosince. Minimum termínů nutí všechny zájemce o zlevněné karibské lety rychle rezervovat, protože již brzy nebude k mání ani jedna letenka.

Info k letu: Letecká společnost Air Berlin vypravuje levné lety do Karibiku z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, přímým letem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Let do Karibiku trvá 4 hodiny a 20 minut.

Tip: Pro levnou dopravu k místu odletu - tj. do Düsseldorfu lze využít spoj z Prahy. Na křídlech ČSA nyní za zpáteční letenky dáte kolem dvou a půl tisíc kč. Levné letenky si můžete vyhledat i přes náš vyhledávač, nebo nám napište např. na facebook, vyhledáme za vás nejlevnější lety.

- online rezervace levné letenky Curacao - Karibik 12.940,- kč

Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 10.884,- kč

Pro nejrychlejší zájemce jsou tu připraveny poslední levné letenky na ostrov Curacao v Karibiku za přibližně stejnou cenu jako posledně. Kdo tedy nezaváhá, může si aktuálně objednat zpáteční levné letenky Curacao s odletem z německého Düsseldorfu a návratem do stejného města za částku 10.884,- kč včetně tax a poplatků.

Volné jsou aktuálně dubnové termíny 2014, například levný let do Karibiku v termínu 1.4. - 15.4.  příštího roku. Alternativně naleznete níže také kalendář s levnými letenkami na Curacao v Karibiku, kde by se měli objevit nějaké volné termíny, bohužel v této chvíli není v kalendáři volná ani jedna letenka, což se ale může změnit. O změně vás informujeme.

Popis tarifu: ať už se jedná o obě možnosti letu, jedná se o přímé lety do Karibiku (Curacao - Nizozemské Antily) v podání německé letecké společnosti Air Berlin. Odlétá se z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s příletem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Let Düsseldorf - Curacao trvá 10 hodin a 45 minut, zpáteční let trvá 9 hodin a 25 minut.

Tip: jak se dostat levně do Düsseldorfu? Jestli preferujete leteckou dopravu, můžete si objednat zpáteční levné letenky z Prahy, které vás výjdou od 2.500,- kč např. v tarifu aerolinek Lufthansa. Let je možné vyhledat i přes náš vyhledávač letenek. Nebudete li si vědět v některé pasáži rady, nebo budete li chtít poradit s výběrem vhodného termínu, napište nám na facebook.

- online rezervace levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

- alternativa: kalendář levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

Air Berlin - Karibik - levné letenky na Curacao 10.860,-

Hlásí se letenkové aktuality v novém týdnu. Na úvod začínáme hnedka extra tipem! Za ještě lepší cenu než minule si nyní objednáte akční letenky do Nizozemských Antil. Lépe řečeno, je tady akce, která nám umožňuje objednávat si levné letenky na Curacao, což je ostrov v Karibiku s cenou 10.860,- kč včetně poplatků a zpáteční levné letenky) v tarifu německé letecké společnosti Air Berlin s odletem z Düsseldorfu.

Jen pro připomenutí, poslední levné letenky na Curacao tady byli v Prosinci s cenou 13.380,- kč, takže nyní oproti minulé akci ušetříte ještě dva a půl tisíce kč! K dispozici je ale velmi malý počet levných letenek pro lety od listopadu 2013 do března 2014.

Informace k letu: rozhodnete li se pro levné letenky do Karibiku v tomto akčním tarifu, s aerolinkou Air Berlin poletíte z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, přímým letem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Totéž u zpátečního letu.

Tip: vzhledem k minimu dostupných termínů doporučujeme co nejdřívejší rezervaci levné letenky Curacao, je totiž velmi pravděpodobné, že už za pár hodin nebude z čeho vybírat.

Online rezervace levné letenky Curacao (Karibik) - Nizozemské Antily

Booking.com

I dovolená s cestovkou může stát pár korun...

Dovolená Řecko

Dovolená Řecko od 7.740,- kč

Malebné ostrovy a odkaz antiky

Dovolená Španělsko

Dovolená Španělsko od 6.250,- kč

Království na Pyrenejském poloostrově

Dovolená Itálie

Dovolená Turecko od 7.189,- kč

Evropa s lehkým nádechem orientu

Dovolená Bulharsko

Dovolená Bulharsko od 7.511,- kč

Slunečné pobřeží a klenot Balkánu

Dovolená Chorvatsko

Dovolená Kypr od 5.280,- kč

Okouzlující a romantický ostrov lásky

Dovolená Egypt

Dovolená Egypt od 8.890,- kč

Brána Afriky s tajuplnou pověstí

Dovolená Kuba

Dovolená Kuba od 24.490,- kč

Nádherné pláže a karibské klima

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko od 17.063,- kč

Nejoblíbenější asijská země

Dovolená Spojené Arabské Emiráty - Dubaj

Dovolená Emiráty od 11.090,- kč

Ztělesný symbol bohatství a luxusu

Dovolená Tunisko

Dovolená Tunisko od 8.390,- kč

Koupání v Africe za dostupný peníz

Dovolená Malta

Dovolená Malta od 8.993,- kč

Malý ostrovní stát mající své kouzlo

Dovolená Dominikánská republika

Dovolená Dominikána od 23.638,- kč

Rájské karibské pláže a výborný rum

Dovolená Portugalsko a Madeira

Dovolená Portugalsko od 9.989,- kč

Chlouba jihozápadního cípu Evropy

Dovolená Maledivy

Dovolená Maledivy od 32.480,- kč

Korálové ostrovy a průzračné moře

Dovolená Keňa

Dovolená Keňa od 22.676,- kč

Světoznámé Safari a národní parky

Dovolená Mexiko

Dovolená Mexiko od 30.390,- kč

Odpočinkové letovisko v Severní Americe

Dovolená Srí Lanka

Dovolená Srí Lanka od 21.181,- kč

Dechberoucí příroda a příjemné klima

Dovolená Maroko

Dovolená Maroko od 10.574,- kč

Severozápad Afriky a směsice kultur