Air Berlin - Karibik - levné letenky Curacao 10.884,- kč

Pro nejrychlejší zájemce jsou tu připraveny poslední levné letenky na ostrov Curacao v Karibiku za přibližně stejnou cenu jako posledně. Kdo tedy nezaváhá, může si aktuálně objednat zpáteční levné letenky Curacao s odletem z německého Düsseldorfu a návratem do stejného města za částku 10.884,- kč včetně tax a poplatků.

Volné jsou aktuálně dubnové termíny 2014, například levný let do Karibiku v termínu 1.4. - 15.4.  příštího roku. Alternativně naleznete níže také kalendář s levnými letenkami na Curacao v Karibiku, kde by se měli objevit nějaké volné termíny, bohužel v této chvíli není v kalendáři volná ani jedna letenka, což se ale může změnit. O změně vás informujeme.

Popis tarifu: ať už se jedná o obě možnosti letu, jedná se o přímé lety do Karibiku (Curacao - Nizozemské Antily) v podání německé letecké společnosti Air Berlin. Odlétá se z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s příletem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Let Düsseldorf - Curacao trvá 10 hodin a 45 minut, zpáteční let trvá 9 hodin a 25 minut.

Tip: jak se dostat levně do Düsseldorfu? Jestli preferujete leteckou dopravu, můžete si objednat zpáteční levné letenky z Prahy, které vás výjdou od 2.500,- kč např. v tarifu aerolinek Lufthansa. Let je možné vyhledat i přes náš vyhledávač letenek. Nebudete li si vědět v některé pasáži rady, nebo budete li chtít poradit s výběrem vhodného termínu, napište nám na facebook.

- online rezervace levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

- alternativa: kalendář levné letenky Curacao - Karibik (Nizozemské Antily)

Letecké společnosti
Oblíbené lety