Air Berlin - Karibik - levné letenky na Curacao 10.860,-

Hlásí se letenkové aktuality v novém týdnu. Na úvod začínáme hnedka extra tipem! Za ještě lepší cenu než minule si nyní objednáte akční letenky do Nizozemských Antil. Lépe řečeno, je tady akce, která nám umožňuje objednávat si levné letenky na Curacao, což je ostrov v Karibiku s cenou 10.860,- kč včetně poplatků a zpáteční levné letenky) v tarifu německé letecké společnosti Air Berlin s odletem z Düsseldorfu.

Jen pro připomenutí, poslední levné letenky na Curacao tady byli v Prosinci s cenou 13.380,- kč, takže nyní oproti minulé akci ušetříte ještě dva a půl tisíce kč! K dispozici je ale velmi malý počet levných letenek pro lety od listopadu 2013 do března 2014.

Informace k letu: rozhodnete li se pro levné letenky do Karibiku v tomto akčním tarifu, s aerolinkou Air Berlin poletíte z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo, přímým letem na letiště Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Nizozemské Antily. Totéž u zpátečního letu.

Tip: vzhledem k minimu dostupných termínů doporučujeme co nejdřívejší rezervaci levné letenky Curacao, je totiž velmi pravděpodobné, že už za pár hodin nebude z čeho vybírat.

Online rezervace levné letenky Curacao (Karibik) - Nizozemské Antily

Letecké společnosti
Oblíbené lety