American Airlines - Karibik - levné letenky Curacao 12.390,- kč

Pro držitele cestovní ESTA karty či tranzitního víza v pasu pro vycestování do USA otevírá letecká společnost American Airlines novou bránu k levným letenkám do Karibiku. Vyhlášený ostrov Curacao je teď možné rezervovat s odletem z německého Düsseldorfu za přívětivou cenu 12.390,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Pojďme se hnedka podívat na dostupnost levných letenek. Nejlevnější lety na Curacao podniknete již tento měsíc. Například odlet již zítra s návratem z Curacaa 11. února nabízí zmíněnou cenu 12.390,- kč za zpáteční lety. Nemáte-li rádi takto unáhlené cestování, naplánujte si levné letenky na Curacao na termíny až do konce června.

Jak se letí na Curacao? Starty s American Airlines probíhají z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s prvním mezistopem na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Druhý mezistop vede na Miami (delší zastávka). Finální přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Malé Antily. Stejně i zpět.

Tip: Jak se dostat do Düsseldorfu? Řešení leteckou dopravou z Prahy přináší například nízkorozpočtová aerolinka Germanwigs, kdy za zpáteční letenky zaplatíte již od dvou tisíc kč i s poplatky. Pro dobrodruhy bude také příjemným zpestřením na cestě do Karibiku také zasávka na Miami. Rezervace letenek je možná do vyprodání.

↔ Curacao - Karibik 12.390,- kč rezervace

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5220 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.