American Airlines - Karibik - levné letenky Curacao 12.390,- kč

Pro držitele cestovní ESTA karty či tranzitního víza v pasu pro vycestování do USA otevírá letecká společnost American Airlines novou bránu k levným letenkám do Karibiku. Vyhlášený ostrov Curacao je teď možné rezervovat s odletem z německého Düsseldorfu za přívětivou cenu 12.390,- kč včetně tax a poplatků.

Dostupnost: Pojďme se hnedka podívat na dostupnost levných letenek. Nejlevnější lety na Curacao podniknete již tento měsíc. Například odlet již zítra s návratem z Curacaa 11. února nabízí zmíněnou cenu 12.390,- kč za zpáteční lety. Nemáte-li rádi takto unáhlené cestování, naplánujte si levné letenky na Curacao na termíny až do konce června.

Jak se letí na Curacao? Starty s American Airlines probíhají z letiště Dusseldorf Arpt, Dusseldorf, Německo s prvním mezistopem na O Hare Intl Arpt, Chicago, USA. Druhý mezistop vede na Miami (delší zastávka). Finální přílet je na Areopuerto Hato Arpt, Curacao, Malé Antily. Stejně i zpět.

Tip: Jak se dostat do Düsseldorfu? Řešení leteckou dopravou z Prahy přináší například nízkorozpočtová aerolinka Germanwigs, kdy za zpáteční letenky zaplatíte již od dvou tisíc kč i s poplatky. Pro dobrodruhy bude také příjemným zpestřením na cestě do Karibiku také zasávka na Miami. Rezervace letenek je možná do vyprodání.

↔ Curacao - Karibik 12.390,- kč rezervace

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.