Nový tarif: Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Vídně (zpáteční) od 1.321,- Kč

Nový tarif: Wizz Air - Itálie - Sardínie - levné letenky Olbia z Vídně (zpáteční) od 1.321,- Kč

Je tu bezva tip na rezervaci levné letenky do Sardínie! Dovolujeme si upozornit na nový tarif s letenkami do Olbia v podání letecké společnosti Wizz Air. Chcete do Sardínie? Pak pouvažujte nad lowcost levnou letenkou do Olbia s odlety z Vídně již od 1.321,- kč. Tato nízkonákladová linka byla spuštěna až letos, tak toho včas využijte.

Dostupnost: Na kdy se vyplatí rezervovat levné letenky do Olbia? Nyní jsou to téměř celé prázdniny až do října. Samozřejmě čím dříve si zamluvíte kapacitu, tím větší výběr termínů máte.

Zpáteční levné lety na Sardínii letecké společnosti Wizz Air mají odlety z letiště Vídeň (VIE) a vedou na letiště Olbia - Sardínie (OLB) Costa Smeralda airport - Itálie.

Další tipy na levné letenky do Itálie najdete zde.

Další užitečné odkazy:

  Ubytování od BOOKING.COM se slevou až 50% Aktuální nabídka
  Jak se dostat levně do místa odletu Rychlý tip, jak na to

Nejvíce vás zajímá:

  Levné letenky do 500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Levné letenky do 1.000,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Levné letenky do 1.500,- kč Nejlevnější letenky přehledně
  Akční letenky Aktuální letenky v akci
  Denní zpravodaj Nejnovější přehled levných letenek
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.