Nový spoj! Wizz Air ✈ Turecko - Turecká riviéra - levné letenky Antalya z Budapešti ↔ od 3.278 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Turecko - Turecká riviéra - levné letenky Antalya z Budapešti ↔ od 3.278 Kč
Rezervace letenky

Přání budiž vyslyšeno. Chabá nabídka lowcostů do Turecka se rozšiřuje nejen díky Pegasus Airlines. Jako platná náhrada pro výhodnou cestu na Tureckou riviéru po doprodání akce SunExpress nám poslouží úplně nová linka maďarské letecké společnosti Wizz Air. Premiéru mají zpáteční letenky do Antalye s odletem z Budapešti od 3.278 Kč.

Kdy s Wizz Air na Tureckou riviéru?

Wizz Air začné do Antalye létat v průběhu jara. Již nyní máme na dosah letenky Budapešť - Antalya a zpátky. Nejméně zaplatíme při odletu 29. května s návratem 7. června 2023. Namixovat si můžeme i jiné datum. Velmi dobře vychází Antalya i na konec letních prázdnin (viz kalendář).

Jak se letí do Antalye?

Nízkonákladové lety na Tureckou riviéru zajišťuje oblíbený dopravce Wizz Air při odletu z maďarského hlavního města Budapešť (BUD) airport a příletu na letiště Antalya (AYT) airport v čase dvě a půl hodiny. Ve zmiňované ceně je i let zpátky a také doprava 1 příručního zavazadla.

Jiné alternativy?

Ano, je tu ještě jedna verze, avšak pokud cestovatel nebude skutečný dobrodruh, tak ji nevyužije. V systému je k nalezení také zpáteční letenka Antalya s odletem z Debrecenu už za 2.780 Kč. Další levné letenky do Turecka zde, určitě koukněte. K dnešku se totiž objevila i vzácná letenka do Ankary z Vídně jednom za 2.890 Kč.

Akční letenky Antalya

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.