Nový spoj! Wizz Air ✈ Španělsko - levné letenky do Castellón de la Plana z Katovic ↔ od 1.909 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Španělsko - levné letenky do Castellón de la Plana z Katovic ↔ od 1.909 Kč
Rezervace letenky

Rádi bychom vás informovali o novém nízkonákladovém spoji do autonomní oblasti Valencie. Krásné španělské město si získá srdce každého cestovatele, který se sem rozhodne vydat. Wizz Air má pro nás oproti loňskému roku levné letenky do Castellón de la Plana nikoliv z Vídně, jak tomu bylo dříve, ale nově z Katovic. Letenky stojí od 1.909 Kč.

Kdy letět do Castellón de la Plana?

Levné letenky do Castellón de la Plana z Katovic od Wizz Air je možné bookovat na dobu od konce dubna do konce října 2023. V předprodeji narazíme i na letenky na duben 2024.

Cestovní období: 27. duben až říjen 2023 + duben 2024

Typ letu: zpáteční lowcost bez přestupu s 1 příručním zavazadlem

Dopravce: Wizz Air

Přílet:  Castellon (CDT) Costa Azahar airport - Španělsko

Jak se dostat na letiště do Katovic?

Z Prahy: Autobus Flixbus z Prahy do letiště Katovice: cena se pohybuje kolem 200-300 Kč, cesta trvá přibližně 4 hodiny
Vlak: cena se pohybuje kolem 400-500 Kč, cesta trvá přibližně 5 hodin

Z Brna: Autobus Flixbus z Brna do letiště Katovice: cena se pohybuje kolem 200-300 Kč, cesta trvá přibližně 3 hodiny
Vlak: Vlak z Brna do Ostravy, následně přestup na vlak do Katovic: cena se pohybuje kolem 300-400 Kč, cesta trvá přibližně 4-5 hodin

Z Ostravy: Autobus Flixbus z Ostravy do letiště Katovice: cena se pohybuje kolem 100-200 Kč, cesta trvá přibližně 1 hodinu
Vlak : cena se pohybuje kolem 100-200 Kč, cesta trvá přibližně 1,5 hodiny.

Jak se po příletu dostat z letiště do města?

Autobus: Z letiště jezdí autobusová linka 0 s přestupem na linku 1 v Castellón de la Plana a vystoupit můžete na zastávkách v různých částech města. Jízdní řády se mění v závislosti na dni v týdnu, ale průměrná cena za jízdenku je kolem 2 EUR.

Taxi: Stojí na letišti až do příletu posledního letu. Cena za jízdu se pohybuje kolem 25 EUR, ale může se lišit v závislosti na čase a délce trasy.

Pronájem auta: Pokud chcete mít větší flexibilitu, můžete si pronajmout auto na letišti. Existuje několik společností, které nabízejí pronájem aut, včetně Avis, Europcar a Sixt. Cena závisí na délce pronájmu a typu vozu, ale průměrná cena je kolem 25 EUR za den.

Transfer: Pokud chcete mít zajištěnou přepravu z letiště přímo do vašeho ubytování, můžete využít služby transferu. Cena za transfer se liší v závislosti na vzdálenosti, ale průměrná cena za transfer z letiště do centra města se pohybuje kolem 40 EUR.

Co dělat v Castellón de la Plana?

Procházka historickým centrem města a návštěva katedrály sv. Marie, která se datuje až do 13. století.

Návštěva muzeí, jako je Muzeum umění Castellón nebo Muzeum výtvarného umění Vicente Aguilera Cerni.

Objevování okolních pláží, jako je Pláž del Gurugú nebo Pláž Serradal, které nabízejí nekonečné množství vodních aktivit.

Prohlídka zdejšího přístavu, který je centrem místního rybolovu a nabízí skvělé možnosti pro degustaci čerstvého mořského jídla.

Procházka parkem Ribalta, největším zdejším parkem, který nabízí krásné zahrady, fontány a dokonce i amfiteátr.

Náš tip

TOP 15 nejlevnějších letenek do Španělska

Akční letenky Castellón de la Plana

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.