Nový spoj! Wizz Air ✈ Španělsko - Baskicko - levné letenky Bilbao z Vídně ↔ od 1.679 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Španělsko - Baskicko - levné letenky Bilbao z Vídně ↔ od 1.679 Kč
Rezervace letenky

Rozšiřte si obzory o Baskicko, oblast mezi Pyrenejským poloostrovem a Biskajským zálivem. Nový svěží vítr přináší Wizz Air nasazením nové lowcost linky do Bilbaa. Španělská Vueling Airlines tak má nyní zdatnou konkurenci. Maďarský dopravce vytáhl do boje o zákazníky zpáteční nízkonákladové letenky Bilbao z Vídně již od 1.670 Kč.

Kdy letět s Wizz Air do Bilbaa?

Do španělského města Bilbao můžete letecky s Wizz Air vyrazit už zhruba 14 dní před začátkem léta, viz levné letenky Bilbao s odletem z Vídně na dobu od 6. června do 23. prosince 2023. Nejméně zaplatíme za sezónní linku při cestě na konci léta a taky na začátku podzimu.

Jak poletím do Baskicka?

Přímý let v čase 2 hodiny a 45 minut bude začínat na letišti Vídeň (VIE) Schwechat s přistáním na letišti Bilbao (BIO) Bilbao airport - Španělsko. Obousměrná lowcost linka zahrunuje i přepravu příručního zavazadla.

Náš tip

Současně lze při takovém tripu uvažovat i nad službami Vueling Airlines, která nabízí nízkorozpočtové letenky Bilbao s odlety z Vídně a také Prahy. Kalendáře najdete níže.

Akční letenky Bilbao

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6110 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.