Nový spoj! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Dammam z Vídně ↔ od 2.818 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Dammam z Vídně ↔ od 2.818 Kč
Rezervace letenky

Lowcost lety do Saudské Arábie byly pro české dobrodruhy doposud zapovězené. Vše se ale mění s příchodem nového lowcostu maďarské letecké společnosti Wizz Air, která konečně nabízí smysluplný spoj i pro naše batůžkáře. Dovolujeme si informovat o zahájení prodeje levných letenek do města Dammam. Odlétá se z Vídně od 2.818 Kč.

Dostupnost letenek do Saudské Arábie

Wizz Air nabízí letenky do Dammam z Vídně s odlety po skončení léta. Rezervovat místo si můžete na termín od 30. září 2022 s návraty do 25. března příštího roku.

Informace k letu

Nízkorozpočtová letecká linka aerolinek Wizz Air do Saudské Arábie začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a letí se na mezinárodní letiště Krále Fahda (DMM).

Zavazadla

Všechny lety Wizz Air zahrnují dopravu jednoho kusu palubního zavazadla. Ostatní se samozřejmě dají přikoupit.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 5440 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.