Nový spoj! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Dammam z Vídně ↔ od 2.818 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - levné letenky Dammam z Vídně ↔ od 2.818 Kč
Rezervace letenky

Lowcost lety do Saudské Arábie byly pro české dobrodruhy doposud zapovězené. Vše se ale mění s příchodem nového lowcostu maďarské letecké společnosti Wizz Air, která konečně nabízí smysluplný spoj i pro naše batůžkáře. Dovolujeme si informovat o zahájení prodeje levných letenek do města Dammam. Odlétá se z Vídně od 2.818 Kč.

Dostupnost letenek do Saudské Arábie

Wizz Air nabízí letenky do Dammam z Vídně s odlety po skončení léta. Rezervovat místo si můžete na termín od 30. září 2022 s návraty do 25. března příštího roku.

Informace k letu

Nízkorozpočtová letecká linka aerolinek Wizz Air do Saudské Arábie začíná na letišti Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko a letí se na mezinárodní letiště Krále Fahda (DMM).

Zavazadla

Všechny lety Wizz Air zahrnují dopravu jednoho kusu palubního zavazadla. Ostatní se samozřejmě dají přikoupit.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.